طرح خدمات رسانی به ایثارگران

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1387/08/19 دوره : هشتم شماره ثبت : 240 شماره اجلاسیه : 240 ترتیب چاپ : 443 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  اجتماعی فرعی :  آموزش و تحقیقات، اقتصادی ، امنیت ملی و سیاست خارجی، برنامه و بودجه و محاسبات ، بهداشت و درمان ، عمران

دفتر

اصلی :  مطالعات اجتماعی فرعی :  مطالعات حقوقی ، مطالعات زیربنایی ، مطالعات مالیه عمومی و توسعه مدیریت

تعداد رکورد ها :‌ 71

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701742 فاطمه آجورلو فاطمه آجورلو تهران (کرج) هشتم
701743 جواد آرین منش جواد آرین منش خراسان رضوی (مشهد / کلات) هشتم
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
701751 حسین ابراهیمی حسین ابراهیمی خراسان جنوبی (بیرجند / درمیان) هشتم
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی اصفهان (خمینی شهر) دهم
701756 نیره اخوان بیطرف نیره اخوان بیطرف اصفهان (اصفهان) نهم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) دهم
701765 ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) دهم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701767 محمدمهدی افشاری محمدمهدی افشاری فارس (داراب / زرین‌دشت) هشتم
701769 عزت اله اکبری تالارپشتی عزت اله اکبری تالارپشتی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) هشتم
701799 نصراله ترابی قهفرحی نصراله ترابی قهفرحی چهار محال بختیاری (شهرکرد) هشتم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701995 شبیب جویجری شبیب جویجری خوزستان (اهواز) هشتم
701998 حمید رضا حاجی بابایی حمید رضا حاجی بابایی همدان (همدان) یازدهم
702005 محمدرضا حسین نژاددوین محمدرضا حسین نژاددوین خراسان شمالی (شیروان) هشتم
702008 سیدحسین حسینی سیدحسین حسینی خراسان رضوی (سرخس) هشتم
702015 موید حسینی صدر موید حسینی صدر آذربایجان غربی (خوی) نهم
702013 سیدقدرت اله حسینی پور سیدقدرت اله حسینی پور کهکیلویه و بویر احمد (گچساران) هشتم
702012 روح اله حسینیان روح اله حسینیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
702017 محمدعلی حیاتی محمدعلی حیاتی فارس (لامرد / مهر) هشتم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
701809 محمدرضا خباز محمدرضا خباز خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) هشتم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
701812 احد خیری احد خیری آذربایجان شرقی (بستان آباد) هشتم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) یازدهم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
701826 سیدحسین ذوالانوار سیدحسین ذوالانوار فارس (شیراز) نهم
701829 عباس رجائی عباس رجائی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
701835 عبداله رستگار عبداله رستگار گلستان (گنبد کاووس) هشتم
701837 محمدعلی رضایی محمدعلی رضایی خراسان رضوی (تربت حیدریه) هشتم
701841 محمدتقی رهبر محمدتقی رهبر  اصفهان (اصفهان) هشتم
701842 فاطمه رهبر فاطمه رهبر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
701844 علیرضا زاکانی علیرضا زاکانی قم (قم) یازدهم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701854 حمید سعادت حمید سعادت  اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) هشتم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701861 حسن شبانپور حسن شبانپور فارس (ارسنجان / پاسارگاد / مرودشت) هشتم
701866 محمدمهدی شهریاری محمدمهدی شهریاری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) هشتم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) یازدهم
701870 جواد صبورآقچه کندی جواد صبورآقچه کندی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701872 طیبه صفایی طیبه صفایی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701875 امیر طاهرخانی امیر طاهرخانی قزوین (تاکستان) هشتم
701877 سیدمصطفی طباطبایی نژاد سیدمصطفی طباطبایی نژاد  اصفهان (اردستان) هشتم
701878 محمدکریم عابدی محمدکریم عابدی خراسان جنوبی (سرایان / طبس / فردوس) هشتم
701880 اسدالله عباسی اسدالله عباسی گیلان (املش / رودسر) دهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) یازدهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
701927 داود محمدجانی داود محمدجانی فارس (آباده / بوانات / خرمبید) هشتم
701935 عبدالرضا مرادی فارس (ممسنی) هشتم
701942 علی مطهری علی مطهری تهران (تهران) دهم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
701951 مرادعلی منصوری رضی مرادعلی منصوری رضی گلستان (آزادشهر / رامیان) هشتم
701960 احمد مهدوی ابهری احمد مهدوی ابهری زنجان (ابهر / خرمدره) هشتم
701953 سیدکاظم موسوی سیدکاظم موسوی اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) یازدهم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701974 مجید نصیرپورسردهائی مجید نصیرپورسردهائی آذربایجان شرقی (سراب) هشتم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701973 محمدحسین نژادفلاح محمدحسین نژادفلاح تهران (ساوجبلاغ / طالقان) هشتم
701982 محمدابراهیم نکونام محمدابراهیم نکونام  اصفهان (خوانسار / گلپایگان) هشتم
701791 مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701908 غلامرضا کرمی غلامرضا کرمی کرمان (راور / کرمان) هشتم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد / کلات) یازدهم
701913 مصطفی کواکبیان مصطفی کواکبیان تهران (تهران) دهم
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701915 مهدی کوچک زاده مهدی کوچک زاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701920 اصغر گرانمایه پور اصغر گرانمایه پور  اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) هشتم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 4

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1387/08/19 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1387/09/09 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی
3 ›  1387/11/30 گزارش یک شوری (با اصلاحاتی درکمیسیون تصویب شد)
یک فوریتی
4 ›  1387/12/13 پیشنهاد (ها) نماینده
یک فوریتی