طرح اختصاص یک درصد (1%) از درآمد حاصل از تولید نفت خام، گاز طبیعی، سنگ آهن، مس، سرب، روی و طلا به مناطق تولیدکننده و مناطق محروم کشور

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1388/11/13 دوره : هشتم شماره ثبت : 406 شماره اجلاسیه : 167 ترتیب چاپ : 1006 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  برنامه و بودجه و محاسبات فرعی :  عمران، انرژی، صنایع و معادن

دفتر

اصلی :  مطالعات انرژی ، صنعت و معدن فرعی :  مطالعات مالیه عمومی و توسعه مدیریت، مطالعات اقتصادی

تعداد رکورد ها :‌ 72

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701743 جواد آرین منش جواد آرین منش خراسان رضوی (مشهد / کلات) هشتم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
701767 محمدمهدی افشاری محمدمهدی افشاری فارس (داراب / زرین‌دشت) هشتم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
701777 علی اکبر اولیاء علی اکبر اولیاء یزد (صدوق / یزد) هشتم
701785 علی بروغنی علی بروغنی خراسان رضوی (سبزوار) هشتم
701786 سیدعلی محمد بزرگواری سیدعلی محمد بزرگواری کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) نهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
701799 نصراله ترابی قهفرحی نصراله ترابی قهفرحی چهار محال بختیاری (شهرکرد) هشتم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701803 احمد جباری احمد جباری هرمزگان (بستک / بندرلنگه / پارسیان) نهم
701993 عسکر جلالیان عسکر جلالیان بوشهر (جم کنگان دیر) هشتم
701995 شبیب جویجری شبیب جویجری خوزستان (اهواز) هشتم
701997 سیدمحمدرضا حاجی اصغری سیدمحمدرضا حاجی اصغری آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) دهم
702008 سیدحسین حسینی سیدحسین حسینی خراسان رضوی (سرخس) هشتم
702013 سیدقدرت اله حسینی پور سیدقدرت اله حسینی پور کهکیلویه و بویر احمد (گچساران) هشتم
702017 محمدعلی حیاتی محمدعلی حیاتی فارس (لامرد / مهر) هشتم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) دهم
701809 محمدرضا خباز محمدرضا خباز خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) هشتم
701812 احد خیری احد خیری آذربایجان شرقی (بستان آباد) هشتم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
701814 سیداحمدرضا دستغیب «فخرالدین» سیداحمدرضا دستغیب «فخرالدین» فارس (شیراز) هشتم
701820 غلامرضا دهقان ناصرآبادی غلامرضا دهقان ناصرآبادی فارس (کازرون) هشتم
701822 عزت اله دهقانی عزت اله دهقانی لرستان (ازنا / دورود) هشتم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701826 سیدحسین ذوالانوار سیدحسین ذوالانوار فارس (شیراز) نهم
701830 ابوالقاسم رحمانی ابوالقاسم رحمانی فارس (اقلید) هشتم
701832 رضا رحمانی رضا رحمانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
701837 محمدعلی رضایی محمدعلی رضایی خراسان رضوی (تربت حیدریه) هشتم
701839 امیدوار رضایی میرقائد امیدوار رضایی میرقائد خوزستان (لالی / هفتگل / مسجد سلیمان) هشتم
701843 علی اصغر زارعی علی اصغر زارعی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701846 علی زنجانی حسنلویی علی زنجانی حسنلویی آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) هشتم
701849 سیدجاسم ساعدی سیدجاسم ساعدی خوزستان (شوش) هشتم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
701858 هاشم سواری هاشم سواری خوزستان (دشت آزادگان) هشتم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701860 علی شاهرخی علی شاهرخی لرستان (کوهدشت) هشتم
701861 حسن شبانپور حسن شبانپور فارس (ارسنجان / پاسارگاد / مرودشت) هشتم
701866 محمدمهدی شهریاری محمدمهدی شهریاری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) هشتم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
701881 رضا عبداللهی رضا عبداللهی زنجان (ماهنشان) نهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
701890 محمدامین فرج زاده محمدامین فرج زاده هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم) هشتم
701894 حشمت اله فلاحت پیشه حشمت اله فلاحت پیشه کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) دهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701900 موسی قربانی موسی قربانی خراسان جنوبی (قائنات) هشتم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
701922 سیداحمد لطفی آشتیانی سیداحمد لطفی آشتیانی مرکزی (اراک / کمیجان) هشتم
701927 داود محمدجانی داود محمدجانی فارس (آباده / بوانات / خرمبید) هشتم
701931 اقبال محمدی اقبال محمدی کردستان (سروآباد / مریوان) هشتم
701936 صمد مرعشی صمد مرعشی گیلان (رودبار) هشتم
763070 علی مطهری آذربایجان شرقی (شبستر) هشتم
701941 مصطفی مطورزاده مصطفی مطورزاده خوزستان (خرمشهر) هشتم
701948 محمدرضا ملکشاهی راد محمدرضا ملکشاهی راد لرستان (خرم‌آباد) دهم
701951 مرادعلی منصوری رضی مرادعلی منصوری رضی گلستان (آزادشهر / رامیان) هشتم
701952 سیدحاجی محمد موحد سیدحاجی محمد موحد خوزستان (بهبهان) هشتم
701958 سیدیونس موسوی سرچشمه سیدیونس موسوی سرچشمه فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) هشتم
701963 سیدعلی میرخلیلی سیدعلی میرخلیلی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) هشتم
701965 غلامعلی میگلی نژاد غلامعلی میگلی نژاد بوشهر (بوشهر) هشتم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701979 عباسعلی نورا عباسعلی نورا سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) هشتم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
701988 ستار هدایت خواه ستار هدایت خواه کهکیلویه و بویر احمد (بویر احمد / بویراحمد / دنا) هشتم
701791 مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701907 عبدالجبار کرمی عبدالجبار کرمی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) هشتم
701908 غلامرضا کرمی غلامرضا کرمی کرمان (راور / کرمان) هشتم
701909 محمد کرمی راد محمد کرمی راد کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
760167 عبدالله کعبی عبدالله کعبی خوزستان (آبادان) هشتم
701918 نصراله کوهی باغ اناری نصراله کوهی باغ اناری فارس (سروستان / کربال / کوار) هشتم

تعداد رکورد ها :‌ 3

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1388/11/01 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1389/01/15 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی
3 ›  1389/01/28 گزارش یک فوریتی (در کمیسیون رد شد)
یک فوریتی