طرح الحاق دو ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش مصوب 1388

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1389/02/14 دوره : هشتم شماره ثبت : 422 شماره اجلاسیه : 195 ترتیب چاپ : 1088 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  

تعداد رکورد ها :‌ 75

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701745 محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس) یازدهم
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی اصفهان (خمینی شهر) دهم
701761 حسین اسلامی حسین اسلامی مرکزی (زرندیه / ساوه) هشتم
701763 ولی اسماعیلی ولی اسماعیلی اردبیل (گرمی) یازدهم
701764 غفار اسماعیلی غفار اسماعیلی آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) هشتم
701765 ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) دهم
701772 زهره الهیان زهره الهیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
701777 علی اکبر اولیاء علی اکبر اولیاء یزد (صدوق / یزد) هشتم
701768 شکور اکبرنژاد شکور اکبرنژاد آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) هشتم
701769 عزت اله اکبری تالارپشتی عزت اله اکبری تالارپشتی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) هشتم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701797 فرهاد تجری فرهاد تجری کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) دهم
701805 عیسی جعفری عیسی جعفری همدان (بهار / کبودرآهنگ) یازدهم
701997 سیدمحمدرضا حاجی اصغری سیدمحمدرضا حاجی اصغری آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) یازدهم
702002 فریدون حسنوند فریدون حسنوند خوزستان (اندیمشک) یازدهم
702005 محمدرضا حسین نژاددوین محمدرضا حسین نژاددوین خراسان شمالی (شیروان) هشتم
702010 سیدنجیب حسینی سیدنجیب حسینی گلستان (مینودشت / کلاله) هشتم
702011 سیدعلی حسینی سیدعلی حسینی خراسان رضوی (نیشابور) هشتم
702015 موید حسینی صدر موید حسینی صدر آذربایجان غربی (خوی) نهم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
701806 فخرالدین حیدری فخرالدین حیدری کردستان (بانه / سقز) هشتم
702019 نورالله حیدری دستتنایی نورالله حیدری دستتنایی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) هشتم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) دهم
701823 علیرضا دهقانی علیرضا دهقانی خوزستان (ایذه / باغملک) هشتم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701825 سیدسلمان ذاکر سیدسلمان ذاکر آذربایجان غربی (ارومیه) یازدهم
701827 سید مصطفی ذوالقدر سید مصطفی ذوالقدر هرمزگان (بشاگرد / جاسک / رودان / سیریک / میناب) دهم
701828 شاهرخ رامین شاهرخ رامین تهران (دماوند / فیروزکوه) هشتم
701831 حجت اله رحمانی حجت اله رحمانی لرستان (الیگودرز) هشتم
702025 امین حسین رحیمی امین حسین رحیمی همدان (ملایر) هشتم
701835 عبداله رستگار عبداله رستگار گلستان (گنبد کاووس) هشتم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) یازدهم
701844 علیرضا زاکانی علیرضا زاکانی قم (قم) یازدهم
701854 حمید سعادت حمید سعادت  اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) هشتم
701864 امین شعبانی امین شعبانی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) هشتم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) یازدهم
701870 جواد صبورآقچه کندی جواد صبورآقچه کندی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701875 امیر طاهرخانی امیر طاهرخانی قزوین (تاکستان) هشتم
701879 علی عباسپورتهرانی فرد علی عباسپورتهرانی فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
701889 حسین فدایی آشیانی حسین فدایی آشیانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701890 محمدامین فرج زاده محمدامین فرج زاده هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم) هشتم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
701891 پیمان فروزش پیمان فروزش سیستان و بلوچستان (زاهدان) هشتم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) یازدهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701901 اسداله قره خانی الوستانی اسداله قره خانی الوستانی گلستان (علی‌آباد کتول) هشتم
701922 سیداحمد لطفی آشتیانی سیداحمد لطفی آشتیانی مرکزی (اراک / کمیجان) هشتم
701934 بهمن مرادنیا بهمن مرادنیا کردستان (بیجار) هشتم
701939 غلامحسین مسعودی ریحان غلامحسین مسعودی ریحان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) هشتم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701945 هادی مقدسی هادی مقدسی لرستان (بروجرد) هشتم
701949 حسن ملک محمدی حسن ملک محمدی سمنان (دامغان) هشتم
701952 سیدحاجی محمد موحد سیدحاجی محمد موحد کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) یازدهم
701953 سیدکاظم موسوی سیدکاظم موسوی اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) یازدهم
701959 سیدناصر موسوی سیدناصر موسوی خوزستان (رامهرمز) هشتم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) یازدهم
701967 مجید ناصری نژاد مجید ناصری نژاد خوزستان (شادگان) یازدهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
701972 محسن نریمان محسن نریمان مازندران (بابل) هشتم
701974 مجید نصیرپورسردهائی مجید نصیرپورسردهائی آذربایجان شرقی (سراب) هشتم
701975 سعداله نصیری قیداری سعداله نصیری قیداری زنجان (زنجان / طارم) هشتم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
701979 عباسعلی نورا عباسعلی نورا سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) هشتم
701791 مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
701792 حمیدرضا پشنگ حمیدرضا پشنگ سیستان و بلوچستان (خاش / میرجاوه / نصرت آباد / کورین) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701908 غلامرضا کرمی غلامرضا کرمی کرمان (راور / کرمان) هشتم
701911 علی کریمی فیروزجایی علی کریمی فیروزجایی مازندران (بابل) یازدهم
701913 مصطفی کواکبیان مصطفی کواکبیان تهران (تهران) دهم
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) یازدهم
701989 سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد یزد (تفت / میبد) نهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 7

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1389/02/14 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
دو فوریتی
2 ›  1389/02/14 پیشنهاد (ها) نماینده
دو فوریتی
3 ›  1389/02/22 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
دو فوریتی
4 ›  1389/02/23 نظر شورای نگهبان (مغایرت)
دو فوریتی
5 ›  1389/03/04 مصوبه مجلس شورای اسلامی(اعمال نظر شورای نگهبان و ارسال به شورای نگهبان)
دو فوریتی
6 ›  1389/03/05 نظر شورای نگهبان (تایید)
دو فوریتی
7 ›  1389/03/10 ابلاغ به دولت
دو فوریتی