طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران مصوب 1375 و اصلاحات بعدی آن

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1389/03/25 دوره : هشتم شماره ثبت : 438 شماره اجلاسیه : 210 ترتیب چاپ : 1136 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  امور داخلی کشور و شوراها فرعی :  اجتماعی ، امنیت ملی و سیاست خارجی

دفتر

اصلی :  مطالعات سیاسی فرعی :  مطالعات حقوقی ، مطالعات زیربنایی

تعداد رکورد ها :‌ 49

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701745 محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس) یازدهم
777001 سیدعلی  آقازاده دافساری سیدعلی آقازاده دافساری گیلان (رشت) یازدهم
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
701754 محمود احمدی بیغش محمود احمدی بیغش مرکزی (شازند) یازدهم
701755 بهمن اخوان بهمن اخوان مرکزی (آشتیان / تفرش) هشتم
701762 علی اسلامی پناه علی اسلامی پناه کرمان (جیرفت) هشتم
701776 جمشید انصاری جمشید انصاری زنجان (زنجان / طارم) هشتم
701768 شکور اکبرنژاد شکور اکبرنژاد آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) هشتم
701770 عزیز اکبریان عزیز اکبریان البرز (کرج) دهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701782 محمدتقی بختیاری محمدتقی بختیاری کرمان (بافت) هشتم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) یازدهم
701797 فرهاد تجری فرهاد تجری کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) دهم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
702005 محمدرضا حسین نژاددوین محمدرضا حسین نژاددوین خراسان شمالی (شیروان) هشتم
702011 سیدعلی حسینی سیدعلی حسینی خراسان رضوی (نیشابور) هشتم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) دهم
701809 محمدرضا خباز محمدرضا خباز خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) هشتم
701817 فرهاد دلق پوش فرهاد دلق پوش گیلان (آستارا) هشتم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
701831 حجت اله رحمانی حجت اله رحمانی لرستان (الیگودرز) هشتم
701833 رضا رحیمی نسب رضا رحیمی نسب لرستان (خرم‌آباد) هشتم
701835 عبداله رستگار عبداله رستگار گلستان (گنبد کاووس) هشتم
701854 حمید سعادت حمید سعادت  اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) هشتم
701864 امین شعبانی امین شعبانی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) هشتم
702029 محمدرضا شعبانی محمدرضا شعبانی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701890 محمدامین فرج زاده محمدامین فرج زاده هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم) هشتم
701897 یوسف قاسمی گولک یوسف قاسمی گولک گیلان (سیاهکل / لاهیجان) هشتم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701900 موسی قربانی موسی قربانی خراسان جنوبی (قائنات) هشتم
701922 سیداحمد لطفی آشتیانی سیداحمد لطفی آشتیانی مرکزی (اراک / کمیجان) هشتم
701925 انوشیروان محسنی بندپی انوشیروان محسنی بندپی مازندران (نوشهر / چالوس) هشتم
701934 بهمن مرادنیا بهمن مرادنیا کردستان (بیجار) هشتم
701936 صمد مرعشی صمد مرعشی گیلان (رودبار) هشتم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701942 علی مطهری علی مطهری تهران (تهران) دهم
701949 حسن ملک محمدی حسن ملک محمدی سمنان (دامغان) هشتم
701951 مرادعلی منصوری رضی مرادعلی منصوری رضی گلستان (آزادشهر / رامیان) هشتم
701960 احمد مهدوی ابهری احمد مهدوی ابهری زنجان (ابهر / خرمدره) هشتم
701952 سیدحاجی محمد موحد سیدحاجی محمد موحد کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) یازدهم
701964 علی میرزایی فلاح آبادی علی میرزایی فلاح آبادی گیلان (شفت / فومن) هشتم
701967 مجید ناصری نژاد مجید ناصری نژاد خوزستان (شادگان) یازدهم
701968 احمد ناطق نوری احمد ناطق نوری مازندران (نور / محمود آباد) هشتم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) یازدهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701907 عبدالجبار کرمی عبدالجبار کرمی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) هشتم
760167 عبدالله کعبی عبدالله کعبی خوزستان (آبادان) هشتم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 4

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1389/03/25 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1389/05/19 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی
3 ›  1389/09/15 پیشنهاد (ها) نماینده
یک فوریتی
4 ›  1389/09/27 گزارش یک فوریتی(با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
یک فوریتی