طرح بیمه بیکاری و حمایت از بیکاران متقاضی کار

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1389/04/29 دوره : هشتم شماره ثبت : 456 شماره اجلاسیه : 221 ترتیب چاپ : 1176 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  اجتماعی فرعی :  برنامه و بودجه و محاسبات ، اقتصادی

دفتر

اصلی :  مطالعات اجتماعی فرعی :  مطالعات مالیه عمومی و توسعه مدیریت، مطالعات اقتصادی ، مطالعات انرژی ، صنعت و معدن، مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 142

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701743 جواد آرین منش جواد آرین منش خراسان رضوی (مشهد / کلات) هشتم
777001 سیدعلی  آقازاده دافساری سیدعلی آقازاده دافساری گیلان (رشت) هشتم
701749 فاطمه آلیا فاطمه آلیا تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701750 سیداحمد آوایی سیداحمد آوایی خوزستان (دزفول) هشتم
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی اصفهان (خمینی شهر) دهم
701754 محمود احمدی بیغش محمود احمدی بیغش مرکزی (شازند) هشتم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
701756 نیره اخوان بیطرف نیره اخوان بیطرف اصفهان (اصفهان) نهم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) دهم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
701761 حسین اسلامی حسین اسلامی مرکزی (زرندیه / ساوه) هشتم
701763 ولی اسماعیلی ولی اسماعیلی اردبیل (گرمی) هشتم
701764 غفار اسماعیلی غفار اسماعیلی آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) هشتم
701765 ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) دهم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701772 زهره الهیان زهره الهیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
701775 جهانبخش امینی جهانبخش امینی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701776 جمشید انصاری جمشید انصاری زنجان (زنجان / طارم) هشتم
701777 علی اکبر اولیاء علی اکبر اولیاء یزد (صدوق / یزد) هشتم
701768 شکور اکبرنژاد شکور اکبرنژاد آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) هشتم
701770 عزیز اکبریان عزیز اکبریان البرز (کرج) دهم
701771 سیدرضا اکرمی سیدرضا اکرمی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701783 سیروس برنابلداچی سیروس برنابلداچی چهار محال بختیاری (بروجن) هشتم
701784 علاءالدین بروجردی علاءالدین بروجردی لرستان (بروجرد) دهم
701785 علی بروغنی علی بروغنی خراسان رضوی (سبزوار) هشتم
701798 عبدالرضا ترابی عبدالرضا ترابی سمنان (گرمسار) هشتم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701803 احمد جباری احمد جباری هرمزگان (بستک / بندرلنگه / پارسیان) نهم
701804 سلیمان جعفرزاده سلیمان جعفرزاده آذربایجان غربی (ماکو / چالدران) هشتم
702020 بهروز جعفری بهروز جعفری  اصفهان (سمیرم) هشتم
701999 سیدمحمدکاظم حجازی سیدمحمدکاظم حجازی همدان (همدان) هشتم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
702008 سیدحسین حسینی سیدحسین حسینی خراسان رضوی (سرخس) هشتم
702012 روح اله حسینیان روح اله حسینیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
702019 نورالله حیدری دستتنایی نورالله حیدری دستتنایی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) هشتم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) دهم
701810 سلمان خدادادی سلمان خدادادی آذربایجان شرقی (ملکان) دهم
701814 سیداحمدرضا دستغیب «فخرالدین» سیداحمدرضا دستغیب «فخرالدین» فارس (شیراز) هشتم
701815 محمدعلی دلاور محمدعلی دلاور خراسان رضوی (درگز) هشتم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) دهم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
701821 محمدقیوم دهقانی محمدقیوم دهقانی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / بنت / سرباز / لاشار) هشتم
701823 علیرضا دهقانی علیرضا دهقانی خوزستان (ایذه / باغملک) هشتم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701825 سیدسلمان ذاکر سیدسلمان ذاکر آذربایجان غربی (ارومیه) هشتم
701828 شاهرخ رامین شاهرخ رامین تهران (دماوند / فیروزکوه) هشتم
701829 عباس رجائی عباس رجائی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
701830 ابوالقاسم رحمانی ابوالقاسم رحمانی فارس (اقلید) هشتم
701832 رضا رحمانی رضا رحمانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
702025 امین حسین رحیمی امین حسین رحیمی همدان (ملایر) هشتم
701833 رضا رحیمی نسب رضا رحیمی نسب لرستان (خرم‌آباد) هشتم
701836 مصطفی رضاحسینی  قطب آبادی مصطفی رضاحسینی قطب آبادی کرمان (شهر بابک) هشتم
701837 محمدعلی رضایی محمدعلی رضایی خراسان رضوی (تربت حیدریه) هشتم
701839 امیدوار رضایی میرقائد امیدوار رضایی میرقائد خوزستان (لالی / هفتگل / مسجد سلیمان) هشتم
701842 فاطمه رهبر فاطمه رهبر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701843 علی اصغر زارعی علی اصغر زارعی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701846 علی زنجانی حسنلویی علی زنجانی حسنلویی آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) هشتم
701847 سیدمحمد سادات ابراهیمی سیدمحمد سادات ابراهیمی خوزستان (شوشتر / گتوند) نهم
701848 سیروس سازدار سیروس سازدار آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) هشتم
701849 سیدجاسم ساعدی سیدجاسم ساعدی خوزستان (شوش) هشتم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701853 پرویز سروری پرویز سروری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701854 حمید سعادت حمید سعادت  اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) هشتم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
701857 مهدی سنایی مهدی سنایی همدان (نهاوند) نهم
701860 علی شاهرخی علی شاهرخی لرستان (کوهدشت) هشتم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
701863 عفت شریعتی کوه بنانی عفت شریعتی کوه بنانی خراسان رضوی (مشهد / کلات) هشتم
702029 محمدرضا شعبانی محمدرضا شعبانی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
701870 جواد صبورآقچه کندی جواد صبورآقچه کندی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701871 سیدشهاب الدین صدر سیدشهاب الدین صدر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701872 طیبه صفایی طیبه صفایی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701874 شهریار طاهرپور شهریار طاهرپور همدان (تویسرکان) هشتم
701878 محمدکریم عابدی محمدکریم عابدی خراسان جنوبی (سرایان / طبس / فردوس) هشتم
701880 اسدالله عباسی اسدالله عباسی گیلان (املش / رودسر) دهم
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) دهم
701883 علی عزتی علی عزتی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) هشتم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
701886 حسن غفوری فرد حسن غفوری فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
701889 حسین فدایی آشیانی حسین فدایی آشیانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701890 محمدامین فرج زاده محمدامین فرج زاده هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم) هشتم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701894 حشمت اله فلاحت پیشه حشمت اله فلاحت پیشه کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) دهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701897 یوسف قاسمی گولک یوسف قاسمی گولک گیلان (سیاهکل / لاهیجان) هشتم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
701923 جهانبخش محبی نیا جهانبخش محبی نیا آذربایجان شرقی (شاهین دژ / میاندوآب) دهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
701929 محمد محمدی محمد محمدی لرستان (دلفان / سلسله) هشتم
701933 جلال محمودزاده جلال محمودزاده آذربایجان غربی (مهاباد) دهم
701934 بهمن مرادنیا بهمن مرادنیا کردستان (بیجار) هشتم
701937 سیدعلیرضا مرندی سیدعلیرضا مرندی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701939 غلامحسین مسعودی ریحان غلامحسین مسعودی ریحان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) هشتم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701942 علی مطهری علی مطهری تهران (تهران) دهم
701944 محمدمهدی مفتح محمدمهدی مفتح همدان (رزن) هشتم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701951 مرادعلی منصوری رضی مرادعلی منصوری رضی گلستان (آزادشهر / رامیان) هشتم
701960 احمد مهدوی ابهری احمد مهدوی ابهری زنجان (ابهر / خرمدره) هشتم
701952 سیدحاجی محمد موحد سیدحاجی محمد موحد خوزستان (بهبهان) هشتم
701954 سیدفاضل موسوی سیدفاضل موسوی زنجان (خدابنده) هشتم
701958 سیدیونس موسوی سرچشمه سیدیونس موسوی سرچشمه فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) هشتم
701967 مجید ناصری نژاد مجید ناصری نژاد خوزستان (شادگان) هشتم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701971 یوسف نجفی یوسف نجفی آذربایجان شرقی (مراغه) هشتم
701972 محسن نریمان محسن نریمان مازندران (بابل) هشتم
701974 مجید نصیرپورسردهائی مجید نصیرپورسردهائی آذربایجان شرقی (سراب) هشتم
701975 سعداله نصیری قیداری سعداله نصیری قیداری زنجان (زنجان / طارم) هشتم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701978 بیژن نوباوه وطن بیژن نوباوه وطن تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701979 عباسعلی نورا عباسعلی نورا سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) هشتم
701973 محمدحسین نژادفلاح محمدحسین نژادفلاح تهران (ساوجبلاغ / طالقان) هشتم
701981 ابوالفتح نیکنام ابوالفتح نیکنام مازندران (تنکابن / رامسر) هشتم
701987 حسین هاشمیان حسین هاشمیان کرمان (رفسنجان) هشتم
701988 ستار هدایت خواه ستار هدایت خواه کهکیلویه و بویر احمد (بویر احمد / بویراحمد / دنا) هشتم
701983 گئورگ وارطان گئورگ وارطان نمایندگان اقلیت (اقلیت‌های دینی / مسیحیان ارامنه شمال کشور) هشتم
701984 حسن ونایی حسن ونایی همدان (ملایر) هشتم
701794 سیدمحمدمهدی پورفاطمی سیدمحمدمهدی پورفاطمی بوشهر (دشتی و تنگستان) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701907 عبدالجبار کرمی عبدالجبار کرمی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) هشتم
701910 محمدعلی کریمی محمدعلی کریمی کرمان (راور) هشتم
701911 علی کریمی فیروزجایی علی کریمی فیروزجایی مازندران (بابل) هشتم
701913 مصطفی کواکبیان مصطفی کواکبیان تهران (تهران) دهم
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701915 مهدی کوچک زاده مهدی کوچک زاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
701920 اصغر گرانمایه پور اصغر گرانمایه پور  اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) هشتم
701989 سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد یزد (تفت / میبد) نهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 7

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1389/04/29 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1389/08/01 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی
3 ›  1390/05/26 گزارش یک فوریتی(با اصلاحاتی در کمیسیون تصویب شد)
یک فوریتی
4 ›  1390/10/15 نظر شورای نگهبان (استمهال)
یک فوریتی
5 ›  1390/10/28 نظر شورای نگهبان (مغایرت)
یک فوریتی
6 ›  1391/01/20 گزارش کمیسیون پس از اعاده از شورای نگهبان
یک فوریتی
7 ›  1391/02/19 گزارش کمیسیون پس از اعاده از شورای نگهبان
یک فوریتی