طرح اصلاح جزء «ب» بند 9 قانون بودجه سال 1389 کل کشور

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1389/07/06 دوره : هشتم شماره ثبت : 475 شماره اجلاسیه : 235 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  برنامه و بودجه و محاسبات فرعی :  امور داخلی کشور و شوراها

دفتر

اصلی :  مطالعات حقوقی فرعی :  مطالعات سیاسی ، مطالعات اجتماعی ، مطالعات مالیه عمومی و توسعه مدیریت

تعداد رکورد ها :‌ 102

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701743 جواد آرین منش جواد آرین منش خراسان رضوی (مشهد / کلات) هشتم
701751 حسین ابراهیمی حسین ابراهیمی خراسان جنوبی (بیرجند / درمیان) هشتم
701755 بهمن اخوان بهمن اخوان مرکزی (آشتیان / تفرش) هشتم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
701763 ولی اسماعیلی ولی اسماعیلی اردبیل (گرمی) یازدهم
701768 شکور اکبرنژاد شکور اکبرنژاد آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) هشتم
764050 عبدالمحمد بابااحمدی میلانی عبدالمحمد بابااحمدی میلانی چهار محال بختیاری (لردگان) هشتم (میان دوره ای)
701782 محمدتقی بختیاری محمدتقی بختیاری کرمان (بافت) هشتم
701783 سیروس برنابلداچی سیروس برنابلداچی چهار محال بختیاری (بروجن) هشتم
701784 علاءالدین بروجردی علاءالدین بروجردی لرستان (بروجرد) دهم
701789 علی بنایی علی بنایی قم (قم) هشتم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
701797 فرهاد تجری فرهاد تجری کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) دهم
701798 عبدالرضا ترابی عبدالرضا ترابی سمنان (گرمسار) هشتم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701805 عیسی جعفری عیسی جعفری همدان (بهار / کبودرآهنگ) یازدهم
702020 بهروز جعفری بهروز جعفری  اصفهان (سمیرم) هشتم
701992 کاظم جلالی کاظم جلالی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701996 جواد جهانگیرزاده جواد جهانگیرزاده آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
701995 شبیب جویجری شبیب جویجری خوزستان (اهواز) هشتم
701997 سیدمحمدرضا حاجی اصغری سیدمحمدرضا حاجی اصغری آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
701999 سیدمحمدکاظم حجازی سیدمحمدکاظم حجازی همدان (همدان) هشتم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) یازدهم
702005 محمدرضا حسین نژاددوین محمدرضا حسین نژاددوین خراسان شمالی (شیروان) هشتم
702007 سیدشریف حسینی سیدشریف حسینی خوزستان (اهواز) نهم
702010 سیدنجیب حسینی سیدنجیب حسینی گلستان (مینودشت / کلاله) هشتم
702011 سیدعلی حسینی سیدعلی حسینی خراسان رضوی (نیشابور) هشتم
702013 سیدقدرت اله حسینی پور سیدقدرت اله حسینی پور کهکیلویه و بویر احمد (گچساران) هشتم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
702019 نورالله حیدری دستتنایی نورالله حیدری دستتنایی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) هشتم
701809 محمدرضا خباز محمدرضا خباز خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) هشتم
701812 احد خیری احد خیری آذربایجان شرقی (بستان آباد) هشتم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) یازدهم
701817 فرهاد دلق پوش فرهاد دلق پوش گیلان (آستارا) هشتم
701821 محمدقیوم دهقانی محمدقیوم دهقانی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / بنت / سرباز / لاشار) هشتم
701822 عزت اله دهقانی عزت اله دهقانی لرستان (ازنا / دورود) هشتم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701825 سیدسلمان ذاکر سیدسلمان ذاکر آذربایجان غربی (ارومیه) یازدهم
701826 سیدحسین ذوالانوار سیدحسین ذوالانوار فارس (شیراز) نهم
701827 سید مصطفی ذوالقدر سید مصطفی ذوالقدر هرمزگان (بشاگرد / جاسک / رودان / سیریک / میناب) دهم
701830 ابوالقاسم رحمانی ابوالقاسم رحمانی فارس (اقلید) هشتم
701833 رضا رحیمی نسب رضا رحیمی نسب لرستان (خرم‌آباد) هشتم
701836 مصطفی رضاحسینی  قطب آبادی مصطفی رضاحسینی قطب آبادی کرمان (شهر بابک) یازدهم
701837 محمدعلی رضایی محمدعلی رضایی خراسان رضوی (تربت حیدریه) هشتم
701840 اکبر رنجبرزاده اکبر رنجبرزاده همدان (اسدآباد) دهم
701846 علی زنجانی حسنلویی علی زنجانی حسنلویی آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) یازدهم
701849 سیدجاسم ساعدی سیدجاسم ساعدی خوزستان (شوش) هشتم
701854 حمید سعادت حمید سعادت  اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) هشتم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
701860 علی شاهرخی علی شاهرخی لرستان (کوهدشت) هشتم
701861 حسن شبانپور حسن شبانپور فارس (ارسنجان / پاسارگاد / مرودشت) هشتم
701866 محمدمهدی شهریاری محمدمهدی شهریاری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) هشتم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) یازدهم
701869 سیدمهدی صادق سیدمهدی صادق گیلان (آستانه اشرفیه) هشتم
701873 محمد ضابطی طرقی محمد ضابطی طرقی  اصفهان (قمصر / نطنز) هشتم
701875 امیر طاهرخانی امیر طاهرخانی قزوین (تاکستان) هشتم
701874 شهریار طاهرپور شهریار طاهرپور همدان (تویسرکان) هشتم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
701880 اسدالله عباسی اسدالله عباسی گیلان (املش / رودسر) دهم
701883 علی عزتی علی عزتی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) هشتم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) یازدهم
701886 حسن غفوری فرد حسن غفوری فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
701890 محمدامین فرج زاده محمدامین فرج زاده هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم) هشتم
701891 پیمان فروزش پیمان فروزش سیستان و بلوچستان (زاهدان) هشتم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
701897 یوسف قاسمی گولک یوسف قاسمی گولک گیلان (سیاهکل / لاهیجان) هشتم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701922 سیداحمد لطفی آشتیانی سیداحمد لطفی آشتیانی مرکزی (اراک / کمیجان) هشتم
701923 جهانبخش محبی نیا جهانبخش محبی نیا آذربایجان شرقی (شاهین دژ / میاندوآب) دهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
701927 داود محمدجانی داود محمدجانی فارس (آباده / بوانات / خرمبید) هشتم
701928 قاسم محمدی قاسم محمدی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701933 جلال محمودزاده جلال محمودزاده آذربایجان غربی (مهاباد) یازدهم
701935 عبدالرضا مرادی فارس (ممسنی) هشتم
701947 محمدحسین مقیمی محمدحسین مقیمی مرکزی (خمین) هشتم
701949 حسن ملک محمدی حسن ملک محمدی سمنان (دامغان) هشتم
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
701951 مرادعلی منصوری رضی مرادعلی منصوری رضی گلستان (آزادشهر / رامیان) هشتم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) یازدهم
701957 سیدعلی موسوی جرف سیدعلی موسوی جرف خوزستان (آبادان) هشتم
701958 سیدیونس موسوی سرچشمه سیدیونس موسوی سرچشمه فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) هشتم
701956 سیدعلی محمد موسوی مبارکه سیدعلی محمد موسوی مبارکه  اصفهان (مبارکه) هشتم
701964 علی میرزایی فلاح آبادی علی میرزایی فلاح آبادی گیلان (شفت / فومن) هشتم
701965 غلامعلی میگلی نژاد غلامعلی میگلی نژاد بوشهر (بوشهر) هشتم
701967 مجید ناصری نژاد مجید ناصری نژاد خوزستان (شادگان) یازدهم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701971 یوسف نجفی یوسف نجفی آذربایجان شرقی (مراغه) هشتم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
701790 محمدعلی پرتوی محمدعلی پرتوی آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) هشتم
701793 شاپور پولادی شاپور پولادی ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران) هشتم
701904 علی کائیدی علی کائیدی لرستان (پلدختر) نهم
701907 عبدالجبار کرمی عبدالجبار کرمی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) هشتم
701909 محمد کرمی راد محمد کرمی راد کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701910 محمدعلی کریمی محمدعلی کریمی کرمان (راور) هشتم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد / کلات) یازدهم
760167 عبدالله کعبی عبدالله کعبی خوزستان (آبادان) هشتم
701918 نصراله کوهی باغ اناری نصراله کوهی باغ اناری فارس (سروستان / کربال / کوار) هشتم
701919 احمدعلی کیخا احمدعلی کیخا سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) دهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 3

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1389/07/06 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1389/09/16 گزارش مرکز پژوهش ها
یک فوریتی
3 ›  1389/11/10 گزارش یک فوریتی (در کمیسیون رد شد)
یک فوریتی