طرح جامع نظام باشگاه داری در ایران

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1389/11/24 دوره : هشتم شماره ثبت : 505 ترتیب چاپ : 1372 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  فرهنگی فرعی :  اجتماعی ، ویژه

دفتر

اصلی :  مطالعات فرهنگی * فرعی :  مطالعات اقتصادی ، مطالعات حقوقی ، مطالعات اجتماعی

تعداد رکورد ها :‌ 71

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
777001 سیدعلی  آقازاده دافساری سیدعلی آقازاده دافساری گیلان (رشت) یازدهم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) دهم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
701761 حسین اسلامی حسین اسلامی مرکزی (زرندیه / ساوه) هشتم
701776 جمشید انصاری جمشید انصاری زنجان (زنجان / طارم) هشتم
701768 شکور اکبرنژاد شکور اکبرنژاد آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) هشتم
701769 عزت اله اکبری تالارپشتی عزت اله اکبری تالارپشتی مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) هشتم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701782 محمدتقی بختیاری محمدتقی بختیاری کرمان (بافت) هشتم
701786 سیدعلی محمد بزرگواری سیدعلی محمد بزرگواری کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) نهم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) یازدهم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701802 روح اله جانی عباسپور روح اله جانی عباسپور قزوین (آوج / بوئین زهرا) یازدهم
701997 سیدمحمدرضا حاجی اصغری سیدمحمدرضا حاجی اصغری آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
702005 محمدرضا حسین نژاددوین محمدرضا حسین نژاددوین خراسان شمالی (شیروان) هشتم
702008 سیدحسین حسینی سیدحسین حسینی خراسان رضوی (سرخس) هشتم
702010 سیدنجیب حسینی سیدنجیب حسینی گلستان (مینودشت / کلاله) هشتم
702015 موید حسینی صدر موید حسینی صدر آذربایجان غربی (خوی) نهم
701810 سلمان خدادادی سلمان خدادادی آذربایجان شرقی (ملکان) دهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
701815 محمدعلی دلاور محمدعلی دلاور خراسان رضوی (درگز) هشتم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) یازدهم
701823 علیرضا دهقانی علیرضا دهقانی خوزستان (ایذه / باغملک) هشتم
701825 سیدسلمان ذاکر سیدسلمان ذاکر آذربایجان غربی (ارومیه) یازدهم
701829 عباس رجائی عباس رجائی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
701836 مصطفی رضاحسینی  قطب آبادی مصطفی رضاحسینی قطب آبادی کرمان (شهر بابک) یازدهم
701839 امیدوار رضایی میرقائد امیدوار رضایی میرقائد خوزستان (لالی / هفتگل / مسجد سلیمان) هشتم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701852 محمدرضا سجادیان محمدرضا سجادیان خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) هشتم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) یازدهم
701857 مهدی سنایی مهدی سنایی همدان (نهاوند) نهم
701851 وکیل سپه آجیرلو وکیل سپه آجیرلو اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) هشتم
701864 امین شعبانی امین شعبانی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) هشتم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
701869 سیدمهدی صادق سیدمهدی صادق گیلان (آستانه اشرفیه) هشتم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
701886 حسن غفوری فرد حسن غفوری فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
701900 موسی قربانی موسی قربانی خراسان جنوبی (قائنات) هشتم
701901 اسداله قره خانی الوستانی اسداله قره خانی الوستانی گلستان (علی‌آباد کتول) هشتم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
701931 اقبال محمدی اقبال محمدی کردستان (سروآباد / مریوان) هشتم
701939 غلامحسین مسعودی ریحان غلامحسین مسعودی ریحان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) هشتم
701944 محمدمهدی مفتح محمدمهدی مفتح همدان (رزن) هشتم
701949 حسن ملک محمدی حسن ملک محمدی سمنان (دامغان) هشتم
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
701960 احمد مهدوی ابهری احمد مهدوی ابهری زنجان (ابهر / خرمدره) هشتم
701957 سیدعلی موسوی جرف سیدعلی موسوی جرف خوزستان (آبادان) هشتم
701963 سیدعلی میرخلیلی سیدعلی میرخلیلی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) هشتم
764042 عبدالحسین ناصری عبدالحسین ناصری گلستان (آق قلا / گرگان) هشتم (میان دوره ای)
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
701972 محسن نریمان محسن نریمان مازندران (بابل) هشتم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701978 بیژن نوباوه وطن بیژن نوباوه وطن تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
701979 عباسعلی نورا عباسعلی نورا سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) هشتم
701981 ابوالفتح نیکنام ابوالفتح نیکنام مازندران (تنکابن / رامسر) هشتم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
701987 حسین هاشمیان حسین هاشمیان کرمان (رفسنجان) هشتم
764040 ایوب پایری مقدم‌ فرد ایوب پایری مقدم‌ فرد بوشهر (دشتستان) هشتم (میان دوره ای)
701905 حمیدرضا کاتوزیان حمیدرضا کاتوزیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701909 محمد کرمی راد محمد کرمی راد کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701911 علی کریمی فیروزجایی علی کریمی فیروزجایی مازندران (بابل) یازدهم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد / کلات) یازدهم
764044 نصراله کمالیان نصراله کمالیان خراسان رضوی (فاروج / قوچان) هشتم (میان دوره ای)
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) یازدهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1389/11/24 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1390/01/28 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری