طرح اصلاح تبصره (۲) ماده (۳) قانون تشکیل و اداره مناطق ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۸۴

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1390/03/03 دوره : هشتم شماره ثبت : 527 شماره اجلاسیه : 326 ترتیب چاپ : 1462 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  اقتصادی فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، عمران، قضایی و حقوقی

دفتر

اصلی :  مطالعات اقتصادی فرعی :  مطالعات زیربنایی ، مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 42

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701750 سیداحمد آوایی سیداحمد آوایی خوزستان (دزفول) یازدهم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
701761 حسین اسلامی حسین اسلامی مرکزی (زرندیه / ساوه) هشتم
701777 علی اکبر اولیاء علی اکبر اولیاء یزد (صدوق / یزد) هشتم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) یازدهم
701802 روح اله جانی عباسپور روح اله جانی عباسپور قزوین (آوج / بوئین زهرا) یازدهم
701803 احمد جباری احمد جباری هرمزگان (بستک / بندرلنگه / پارسیان) یازدهم
701994 عبدالعزیز جمشیدزهی عبدالعزیز جمشیدزهی سیستان و بلوچستان (سراوان) هشتم
701995 شبیب جویجری شبیب جویجری خوزستان (اهواز) هشتم
702002 فریدون حسنوند فریدون حسنوند خوزستان (اندیمشک) یازدهم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
702008 سیدحسین حسینی سیدحسین حسینی خراسان رضوی (سرخس) هشتم
702016 خلیل حیات مقدم خلیل حیات مقدم خوزستان (امیدیه / بندرماهشهر / هندیجان) هشتم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
701806 فخرالدین حیدری فخرالدین حیدری کردستان (بانه / سقز) هشتم
701809 محمدرضا خباز محمدرضا خباز خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) هشتم
701815 محمدعلی دلاور محمدعلی دلاور خراسان رضوی (درگز) هشتم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) یازدهم
701819 سیدحسین دهدشتی سیدحسین دهدشتی خوزستان (آبادان) نهم
702025 امین حسین رحیمی امین حسین رحیمی همدان (ملایر) هشتم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) یازدهم
701849 سیدجاسم ساعدی سیدجاسم ساعدی خوزستان (شوش) هشتم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701864 امین شعبانی امین شعبانی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) هشتم
701868 محمدرضا صابری محمدرضا صابری خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) هشتم
701883 علی عزتی علی عزتی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) هشتم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701923 جهانبخش محبی نیا جهانبخش محبی نیا آذربایجان شرقی (شاهین دژ / میاندوآب) دهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
701931 اقبال محمدی اقبال محمدی کردستان (سروآباد / مریوان) هشتم
701933 جلال محمودزاده جلال محمودزاده آذربایجان غربی (مهاباد) یازدهم
701941 مصطفی مطورزاده مصطفی مطورزاده خوزستان (خرمشهر) هشتم
701957 سیدعلی موسوی جرف سیدعلی موسوی جرف خوزستان (آبادان) هشتم
701956 سیدعلی محمد موسوی مبارکه سیدعلی محمد موسوی مبارکه  اصفهان (مبارکه) هشتم
701965 غلامعلی میگلی نژاد غلامعلی میگلی نژاد بوشهر (بوشهر) هشتم
701967 مجید ناصری نژاد مجید ناصری نژاد خوزستان (شادگان) یازدهم
701981 ابوالفتح نیکنام ابوالفتح نیکنام مازندران (تنکابن / رامسر) هشتم
701790 محمدعلی پرتوی محمدعلی پرتوی آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) هشتم
701905 حمیدرضا کاتوزیان حمیدرضا کاتوزیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 3

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1390/03/03 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1390/05/23 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری
3 ›  1390/10/10 گزارش یک شوری (در کمیسیون رد شد)
یک شوری