طرح الحاق یک تبصره به ماده (۵) قانون آیین نامه داخلی مجلس

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1390/03/10 دوره : هشتم شماره ثبت : 534 شماره اجلاسیه : 329 ترتیب چاپ : 1475 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس

دفتر

اصلی :  مطالعات فرهنگی فرعی :  مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 136

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701743 جواد آرین منش جواد آرین منش خراسان رضوی (مشهد / کلات) هشتم
701744 رضا آشتیانی عراقی رضا آشتیانی عراقی قم (قم) نهم
701745 محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) دهم
701746 مرتضی آقاتهرانی مرتضی آقاتهرانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701749 فاطمه آلیا فاطمه آلیا تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701750 سیداحمد آوایی سیداحمد آوایی خوزستان (دزفول) هشتم
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی اصفهان (خمینی شهر) دهم
701753 سیدمحمدحسن ابوترابی فرد سیدمحمدحسن ابوترابی فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701754 محمود احمدی بیغش محمود احمدی بیغش مرکزی (شازند) هشتم
701756 نیره اخوان بیطرف نیره اخوان بیطرف اصفهان (اصفهان) نهم
701763 ولی اسماعیلی ولی اسماعیلی اردبیل (گرمی) هشتم
701764 غفار اسماعیلی غفار اسماعیلی آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) هشتم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701767 محمدمهدی افشاری محمدمهدی افشاری فارس (داراب / زرین‌دشت) هشتم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
701775 جهانبخش امینی جهانبخش امینی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701777 علی اکبر اولیاء علی اکبر اولیاء یزد (صدوق / یزد) هشتم
701768 شکور اکبرنژاد شکور اکبرنژاد آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) هشتم
701771 سیدرضا اکرمی سیدرضا اکرمی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
701779 محمدرضا باهنر محمدرضا باهنر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701783 سیروس برنابلداچی سیروس برنابلداچی چهار محال بختیاری (بروجن) هشتم
701798 عبدالرضا ترابی عبدالرضا ترابی سمنان (گرمسار) هشتم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701992 کاظم جلالی کاظم جلالی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701993 عسکر جلالیان عسکر جلالیان بوشهر (جم کنگان دیر) هشتم
701996 جواد جهانگیرزاده جواد جهانگیرزاده آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
701995 شبیب جویجری شبیب جویجری خوزستان (اهواز) هشتم
701997 سیدمحمدرضا حاجی اصغری سیدمحمدرضا حاجی اصغری آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
701999 سیدمحمدکاظم حجازی سیدمحمدکاظم حجازی همدان (همدان) هشتم
702003 علی اصغر حسنی علی اصغر حسنی فارس (خنج / لارستان) هشتم
702004 حسین حسنی بافرانی حسین حسنی بافرانی  اصفهان (نائین) هشتم
702005 محمدرضا حسین نژاددوین محمدرضا حسین نژاددوین خراسان شمالی (شیروان) هشتم
702006 سیدفتح اله حسینی سیدفتح اله حسینی کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) نهم
702009 سیدعماد حسینی سیدعماد حسینی کردستان (قروه) هشتم
702010 سیدنجیب حسینی سیدنجیب حسینی گلستان (مینودشت / کلاله) هشتم
702011 سیدعلی حسینی سیدعلی حسینی خراسان رضوی (نیشابور) هشتم
702014 سیدمحمود حسینی دولت آباد سیدمحمود حسینی دولت آباد  اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) هشتم
702019 نورالله حیدری دستتنایی نورالله حیدری دستتنایی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) هشتم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) دهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
701820 غلامرضا دهقان ناصرآبادی غلامرضا دهقان ناصرآبادی فارس (کازرون) هشتم
701821 محمدقیوم دهقانی محمدقیوم دهقانی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / بنت / سرباز / لاشار) هشتم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
701825 سیدسلمان ذاکر سیدسلمان ذاکر آذربایجان غربی (ارومیه) هشتم
701828 شاهرخ رامین شاهرخ رامین تهران (دماوند / فیروزکوه) هشتم
701830 ابوالقاسم رحمانی ابوالقاسم رحمانی فارس (اقلید) هشتم
701831 حجت اله رحمانی حجت اله رحمانی لرستان (الیگودرز) هشتم
702025 امین حسین رحیمی امین حسین رحیمی همدان (ملایر) هشتم
701833 رضا رحیمی نسب رضا رحیمی نسب لرستان (خرم‌آباد) هشتم
701834 حمید رسائی حمید رسائی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701835 عبداله رستگار عبداله رستگار گلستان (گنبد کاووس) هشتم
701836 مصطفی رضاحسینی  قطب آبادی مصطفی رضاحسینی قطب آبادی کرمان (شهر بابک) هشتم
701837 محمدعلی رضایی محمدعلی رضایی خراسان رضوی (تربت حیدریه) هشتم
701839 امیدوار رضایی میرقائد امیدوار رضایی میرقائد خوزستان (لالی / هفتگل / مسجد سلیمان) هشتم
701840 اکبر رنجبرزاده اکبر رنجبرزاده همدان (اسدآباد) دهم
701841 محمدتقی رهبر محمدتقی رهبر  اصفهان (اصفهان) هشتم
701842 فاطمه رهبر فاطمه رهبر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701843 علی اصغر زارعی علی اصغر زارعی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701849 سیدجاسم ساعدی سیدجاسم ساعدی خوزستان (شوش) هشتم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
701858 هاشم سواری هاشم سواری خوزستان (دشت آزادگان) هشتم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
701865 محمدکریم شهرزاد محمدکریم شهرزاد  اصفهان (اصفهان) هشتم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
701868 محمدرضا صابری محمدرضا صابری خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) هشتم
701870 جواد صبورآقچه کندی جواد صبورآقچه کندی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701871 سیدشهاب الدین صدر سیدشهاب الدین صدر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701872 طیبه صفایی طیبه صفایی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701873 محمد ضابطی طرقی محمد ضابطی طرقی  اصفهان (قمصر / نطنز) هشتم
701875 امیر طاهرخانی امیر طاهرخانی قزوین (تاکستان) هشتم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
701877 سیدمصطفی طباطبایی نژاد سیدمصطفی طباطبایی نژاد  اصفهان (اردستان) هشتم
701880 اسدالله عباسی اسدالله عباسی گیلان (املش / رودسر) دهم
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) دهم
701883 علی عزتی علی عزتی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) هشتم
764048 مهدی عیسی زاده مهدی عیسی زاده آذربایجان غربی (تکاب / شاهین دژ / میاندوآب) نهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
701886 حسن غفوری فرد حسن غفوری فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
701890 محمدامین فرج زاده محمدامین فرج زاده هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم) هشتم
701892 کاظم فرهمند کاظم فرهمند یزد (ابرکوه / بافق / خاتم / مهریز) هشتم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701894 حشمت اله فلاحت پیشه حشمت اله فلاحت پیشه کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) دهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
701922 سیداحمد لطفی آشتیانی سیداحمد لطفی آشتیانی مرکزی (اراک / کمیجان) هشتم
701925 انوشیروان محسنی بندپی انوشیروان محسنی بندپی مازندران (نوشهر / چالوس) هشتم
701928 قاسم محمدی قاسم محمدی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701930 بهمن محمدی بهمن محمدی  اصفهان (فریدونشهر / فریدن / چادگان) هشتم
701937 سیدعلیرضا مرندی سیدعلیرضا مرندی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701939 غلامحسین مسعودی ریحان غلامحسین مسعودی ریحان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) هشتم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
763070 علی مطهری آذربایجان شرقی (شبستر) هشتم
701941 مصطفی مطورزاده مصطفی مطورزاده خوزستان (خرمشهر) هشتم
701944 محمدمهدی مفتح محمدمهدی مفتح همدان (رزن) هشتم
701949 حسن ملک محمدی حسن ملک محمدی سمنان (دامغان) هشتم
701951 مرادعلی منصوری رضی مرادعلی منصوری رضی گلستان (آزادشهر / رامیان) هشتم
701952 سیدحاجی محمد موحد سیدحاجی محمد موحد خوزستان (بهبهان) هشتم
701953 سیدکاظم موسوی سیدکاظم موسوی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
701957 سیدعلی موسوی جرف سیدعلی موسوی جرف خوزستان (آبادان) هشتم
701958 سیدیونس موسوی سرچشمه سیدیونس موسوی سرچشمه فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) هشتم
701956 سیدعلی محمد موسوی مبارکه سیدعلی محمد موسوی مبارکه  اصفهان (مبارکه) هشتم
701963 سیدعلی میرخلیلی سیدعلی میرخلیلی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) هشتم
764042 عبدالحسین ناصری عبدالحسین ناصری گلستان (آق قلا / گرگان) هشتم (میان دوره ای)
701967 مجید ناصری نژاد مجید ناصری نژاد خوزستان (شادگان) هشتم
701975 سعداله نصیری قیداری سعداله نصیری قیداری زنجان (زنجان / طارم) هشتم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) دهم
701973 محمدحسین نژادفلاح محمدحسین نژادفلاح تهران (ساوجبلاغ / طالقان) هشتم
701982 محمدابراهیم نکونام محمدابراهیم نکونام  اصفهان (خوانسار / گلپایگان) هشتم
701981 ابوالفتح نیکنام ابوالفتح نیکنام مازندران (تنکابن / رامسر) هشتم
701986 سیدحسین هاشمی سیدحسین هاشمی آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
701988 ستار هدایت خواه ستار هدایت خواه کهکیلویه و بویر احمد (بویر احمد / بویراحمد / دنا) هشتم
764040 ایوب پایری مقدم‌ فرد ایوب پایری مقدم‌ فرد بوشهر (دشتستان) هشتم (میان دوره ای)
701792 حمیدرضا پشنگ حمیدرضا پشنگ سیستان و بلوچستان (خاش / میرجاوه / نصرت آباد / کورین) نهم
701794 سیدمحمدمهدی پورفاطمی سیدمحمدمهدی پورفاطمی بوشهر (دشتی و تنگستان) نهم
701904 علی کائیدی علی کائیدی لرستان (پلدختر) نهم
701905 حمیدرضا کاتوزیان حمیدرضا کاتوزیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701909 محمد کرمی راد محمد کرمی راد کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701911 علی کریمی فیروزجایی علی کریمی فیروزجایی مازندران (بابل) هشتم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد) دهم
764044 نصراله کمالیان نصراله کمالیان خراسان رضوی (فاروج / قوچان) هشتم (میان دوره ای)
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701917 محسن کوهکن ریزی محسن کوهکن ریزی اصفهان (لنجان) دهم
701918 نصراله کوهی باغ اناری نصراله کوهی باغ اناری فارس (سروستان / کربال / کوار) هشتم
701915 مهدی کوچک زاده مهدی کوچک زاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701989 سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد یزد (تفت / میبد) نهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1390/03/10 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1390/04/06 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری