طرح اصلاح موادی از قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران و اصلاحیه آن مصوب ۱۳۷۷ و الحاق موادی به آن

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1390/03/31 دوره : هشتم شماره ثبت : 544 شماره اجلاسیه : 335 ترتیب چاپ : 1511 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  ویژه نظارت و پیگیری بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی فرعی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی ، عمران، فرهنگی ، اقتصادی ، آموزش و تحقیقات، بهداشت و درمان ، صنایع و معادن ، قضایی و حقوقی ، امور داخلی کشور و شوراها، اجتماعی

دفتر

اصلی :  مطالعات اقتصادی فرعی :  مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 75

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) یازدهم
701764 غفار اسماعیلی غفار اسماعیلی آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) هشتم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701767 محمدمهدی افشاری محمدمهدی افشاری فارس (داراب / زرین‌دشت) هشتم
701774 حسین امیری خامکانی حسین امیری خامکانی کرمان (زرند / کوهبنان) دهم
764050 عبدالمحمد بابااحمدی میلانی عبدالمحمد بابااحمدی میلانی چهار محال بختیاری (لردگان) هشتم (میان دوره ای)
701778 اسداله بادامچیان اسداله بادامچیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
701801 موسی الرضا ثروتی موسی الرضا ثروتی خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
701802 روح اله جانی عباسپور روح اله جانی عباسپور قزوین (آوج / بوئین زهرا) یازدهم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) یازدهم
702003 علی اصغر حسنی علی اصغر حسنی فارس (خنج / لارستان) هشتم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) دهم
701809 محمدرضا خباز محمدرضا خباز خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) هشتم
701810 سلمان خدادادی سلمان خدادادی آذربایجان شرقی (ملکان) دهم
701812 احد خیری احد خیری آذربایجان شرقی (بستان آباد) هشتم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) یازدهم
701822 عزت اله دهقانی عزت اله دهقانی لرستان (ازنا / دورود) هشتم
701823 علیرضا دهقانی علیرضا دهقانی خوزستان (ایذه / باغملک) هشتم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701826 سیدحسین ذوالانوار سیدحسین ذوالانوار فارس (شیراز) نهم
701829 عباس رجائی عباس رجائی مرکزی (اراک / خنداب / کمیجان) نهم
702025 امین حسین رحیمی امین حسین رحیمی همدان (ملایر) هشتم
701834 حمید رسائی حمید رسائی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701835 عبداله رستگار عبداله رستگار گلستان (گنبد کاووس) هشتم
701836 مصطفی رضاحسینی  قطب آبادی مصطفی رضاحسینی قطب آبادی کرمان (شهر بابک) یازدهم
701841 محمدتقی رهبر محمدتقی رهبر  اصفهان (اصفهان) هشتم
701846 علی زنجانی حسنلویی علی زنجانی حسنلویی آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) یازدهم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701851 وکیل سپه آجیرلو وکیل سپه آجیرلو اردبیل (بیله سوار / پارس آباد) هشتم
702029 محمدرضا شعبانی محمدرضا شعبانی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701870 جواد صبورآقچه کندی جواد صبورآقچه کندی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701875 امیر طاهرخانی امیر طاهرخانی قزوین (تاکستان) هشتم
701879 علی عباسپورتهرانی فرد علی عباسپورتهرانی فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
764048 مهدی عیسی زاده مهدی عیسی زاده آذربایجان غربی (میاندوآب) یازدهم
701886 حسن غفوری فرد حسن غفوری فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) یازدهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) یازدهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
701925 انوشیروان محسنی بندپی انوشیروان محسنی بندپی مازندران (نوشهر / چالوس) هشتم
701927 داود محمدجانی داود محمدجانی فارس (آباده / بوانات / خرمبید) هشتم
701929 محمد محمدی محمد محمدی لرستان (دلفان / سلسله) هشتم
701932 بهمن محمدیاری بهمن محمدیاری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) هشتم
701935 عبدالرضا مرادی فارس (ممسنی) هشتم
701936 صمد مرعشی صمد مرعشی گیلان (رودبار) هشتم
701945 هادی مقدسی هادی مقدسی لرستان (بروجرد) هشتم
701949 حسن ملک محمدی حسن ملک محمدی سمنان (دامغان) هشتم
701961 مهدی مهدی زاده مهدی مهدی زاده خراسان رضوی (گناباد) هشتم
701954 سیدفاضل موسوی سیدفاضل موسوی زنجان (خدابنده) هشتم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) یازدهم
701965 غلامعلی میگلی نژاد غلامعلی میگلی نژاد بوشهر (بوشهر) هشتم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
701967 مجید ناصری نژاد مجید ناصری نژاد خوزستان (شادگان) یازدهم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
701972 محسن نریمان محسن نریمان مازندران (بابل) هشتم
701975 سعداله نصیری قیداری سعداله نصیری قیداری زنجان (زنجان / طارم) هشتم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701979 عباسعلی نورا عباسعلی نورا سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) هشتم
701973 محمدحسین نژادفلاح محمدحسین نژادفلاح تهران (ساوجبلاغ / طالقان) هشتم
701986 سیدحسین هاشمی سیدحسین هاشمی آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
701790 محمدعلی پرتوی محمدعلی پرتوی آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) هشتم
701794 سیدمحمدمهدی پورفاطمی سیدمحمدمهدی پورفاطمی بوشهر (دشتی و تنگستان) نهم
701793 شاپور پولادی شاپور پولادی ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران) هشتم
701913 مصطفی کواکبیان مصطفی کواکبیان تهران (تهران) دهم
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701915 مهدی کوچک زاده مهدی کوچک زاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701989 سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد یزد (تفت / میبد) نهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 3

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1390/03/31 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1390/07/30 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری
3 ›  1390/08/02 گزارش یک شوری (با اصلاحاتی درکمیسیون تصویب شد)
یک شوری