طرح استفساریه ماده (12) قانون هدفمند کردن یارانه ها

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1390/10/04 دوره : هشتم شماره ثبت : 629 ترتیب چاپ : 1807 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  

تعداد رکورد ها :‌ 98

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701743 جواد آرین منش جواد آرین منش خراسان رضوی (مشهد / کلات) هشتم
701746 مرتضی آقاتهرانی مرتضی آقاتهرانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
777001 سیدعلی  آقازاده دافساری سیدعلی آقازاده دافساری گیلان (رشت) هشتم
701748 علی اکبر آقایی مغانجویی علی اکبر آقایی مغانجویی آذربایجان غربی (سلماس) نهم
701750 سیداحمد آوایی سیداحمد آوایی خوزستان (دزفول) هشتم
701751 حسین ابراهیمی حسین ابراهیمی خراسان جنوبی (بیرجند / درمیان) هشتم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) دهم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) دهم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
701762 علی اسلامی پناه علی اسلامی پناه کرمان (جیرفت) هشتم
701767 محمدمهدی افشاری محمدمهدی افشاری فارس (داراب / زرین‌دشت) هشتم
701775 جهانبخش امینی جهانبخش امینی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
764050 عبدالمحمد بابااحمدی میلانی عبدالمحمد بابااحمدی میلانی چهار محال بختیاری (لردگان) هشتم (میان دوره ای)
701779 محمدرضا باهنر محمدرضا باهنر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701785 علی بروغنی علی بروغنی خراسان رضوی (سبزوار) هشتم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
701797 فرهاد تجری فرهاد تجری کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) دهم
764046 یعقوب جدگال یعقوب جدگال سیستان و بلوچستان (جابهار / نیکشهر) نهم
701997 سیدمحمدرضا حاجی اصغری سیدمحمدرضا حاجی اصغری آذربایجان شرقی (میانه) هشتم
701999 سیدمحمدکاظم حجازی سیدمحمدکاظم حجازی همدان (همدان) هشتم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) دهم
702005 محمدرضا حسین نژاددوین محمدرضا حسین نژاددوین خراسان شمالی (شیروان) هشتم
702008 سیدحسین حسینی سیدحسین حسینی خراسان رضوی (سرخس) هشتم
702009 سیدعماد حسینی سیدعماد حسینی کردستان (قروه) هشتم
702010 سیدنجیب حسینی سیدنجیب حسینی گلستان (مینودشت / کلاله) هشتم
702011 سیدعلی حسینی سیدعلی حسینی خراسان رضوی (نیشابور) هشتم
702016 خلیل حیات مقدم خلیل حیات مقدم خوزستان (امیدیه / بندرماهشهر / هندیجان) هشتم
701806 فخرالدین حیدری فخرالدین حیدری کردستان (بانه / سقز) هشتم
702019 نورالله حیدری دستتنایی نورالله حیدری دستتنایی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) هشتم
701809 محمدرضا خباز محمدرضا خباز خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) هشتم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) دهم
701821 محمدقیوم دهقانی محمدقیوم دهقانی سیستان و بلوچستان (ایرانشهر / بنت / سرباز / لاشار) هشتم
701822 عزت اله دهقانی عزت اله دهقانی لرستان (ازنا / دورود) هشتم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
701832 رضا رحمانی رضا رحمانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
702025 امین حسین رحیمی امین حسین رحیمی همدان (ملایر) هشتم
701836 مصطفی رضاحسینی  قطب آبادی مصطفی رضاحسینی قطب آبادی کرمان (شهر بابک) هشتم
701837 محمدعلی رضایی محمدعلی رضایی خراسان رضوی (تربت حیدریه) هشتم
701839 امیدوار رضایی میرقائد امیدوار رضایی میرقائد خوزستان (لالی / هفتگل / مسجد سلیمان) هشتم
701841 محمدتقی رهبر محمدتقی رهبر  اصفهان (اصفهان) هشتم
701846 علی زنجانی حسنلویی علی زنجانی حسنلویی آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) هشتم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701852 محمدرضا سجادیان محمدرضا سجادیان خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) هشتم
701854 حمید سعادت حمید سعادت  اصفهان (تیران و کرون / نجف آباد) هشتم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
701857 مهدی سنایی مهدی سنایی همدان (نهاوند) نهم
701858 هاشم سواری هاشم سواری خوزستان (دشت آزادگان) هشتم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701863 عفت شریعتی کوه بنانی عفت شریعتی کوه بنانی خراسان رضوی (مشهد / کلات) هشتم
701864 امین شعبانی امین شعبانی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) هشتم
702029 محمدرضا شعبانی محمدرضا شعبانی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) دهم
701868 محمدرضا صابری محمدرضا صابری خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) هشتم
701870 جواد صبورآقچه کندی جواد صبورآقچه کندی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701877 سیدمصطفی طباطبایی نژاد سیدمصطفی طباطبایی نژاد  اصفهان (اردستان) هشتم
701878 محمدکریم عابدی محمدکریم عابدی خراسان جنوبی (سرایان / طبس / فردوس) هشتم
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) دهم
701884 قدرت اله علیخانی قدرت اله علیخانی قزوین (آبیک / البرز / قزوین) هشتم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
701886 حسن غفوری فرد حسن غفوری فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
796982 صمد فدایی (سنقرکلیایی) هشتم (میان دوره ای)
701892 کاظم فرهمند کاظم فرهمند یزد (ابرکوه / بافق / خاتم / مهریز) هشتم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701891 پیمان فروزش پیمان فروزش سیستان و بلوچستان (زاهدان) هشتم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701900 موسی قربانی موسی قربانی خراسان جنوبی (قائنات) هشتم
701901 اسداله قره خانی الوستانی اسداله قره خانی الوستانی گلستان (علی‌آباد کتول) هشتم
701902 داریوش قنبری داریوش قنبری ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران) هشتم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
701930 بهمن محمدی بهمن محمدی  اصفهان (فریدونشهر / فریدن / چادگان) هشتم
701934 بهمن مرادنیا بهمن مرادنیا کردستان (بیجار) هشتم
701937 سیدعلیرضا مرندی سیدعلیرضا مرندی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
701949 حسن ملک محمدی حسن ملک محمدی سمنان (دامغان) هشتم
701951 مرادعلی منصوری رضی مرادعلی منصوری رضی گلستان (آزادشهر / رامیان) هشتم
701952 سیدحاجی محمد موحد سیدحاجی محمد موحد خوزستان (بهبهان) هشتم
701953 سیدکاظم موسوی سیدکاظم موسوی اردبیل (اردبیل / نمین / نیر) هشتم
701959 سیدناصر موسوی سیدناصر موسوی خوزستان (رامهرمز) هشتم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
701957 سیدعلی موسوی جرف سیدعلی موسوی جرف خوزستان (آبادان) هشتم
701958 سیدیونس موسوی سرچشمه سیدیونس موسوی سرچشمه فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) هشتم
701956 سیدعلی محمد موسوی مبارکه سیدعلی محمد موسوی مبارکه  اصفهان (مبارکه) هشتم
701963 سیدعلی میرخلیلی سیدعلی میرخلیلی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) هشتم
764042 عبدالحسین ناصری عبدالحسین ناصری گلستان (آق قلا / گرگان) هشتم (میان دوره ای)
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) دهم
701982 محمدابراهیم نکونام محمدابراهیم نکونام  اصفهان (خوانسار / گلپایگان) هشتم
701988 ستار هدایت خواه ستار هدایت خواه کهکیلویه و بویر احمد (بویر احمد / بویراحمد / دنا) هشتم
701792 حمیدرضا پشنگ حمیدرضا پشنگ سیستان و بلوچستان (خاش / میرجاوه / نصرت آباد / کورین) نهم
701793 شاپور پولادی شاپور پولادی ایلام (ایوان / ایلام / شیروان و چرداول / مهران) هشتم
701910 محمدعلی کریمی محمدعلی کریمی کرمان (راور) هشتم
701911 علی کریمی فیروزجایی علی کریمی فیروزجایی مازندران (بابل) هشتم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد) دهم
764044 نصراله کمالیان نصراله کمالیان خراسان رضوی (فاروج / قوچان) هشتم (میان دوره ای)
701915 مهدی کوچک زاده مهدی کوچک زاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701920 اصغر گرانمایه پور اصغر گرانمایه پور  اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) هشتم

تعداد رکورد ها :‌ 5

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1390/10/04 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
دو فوریتی
2 ›  1390/10/05 پیشنهاد (ها) نماینده
دو فوریتی
3 ›  1390/10/07 مصوبه مجلس شورای اسلامی و ارسال به شورای نگهبان
دو فوریتی
4 ›  1390/10/07 نظر شورای نگهبان (تایید)
دو فوریتی
5 ›  1390/10/14 ابلاغ به دولت
دو فوریتی