طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و الحاق موادی به آن

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1390/10/27 دوره : هشتم شماره ثبت : 647 شماره اجلاسیه : 394 ترتیب چاپ : 1854 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  امور داخلی کشور و شوراها فرعی :  فرهنگی ، قضایی و حقوقی ، امنیت ملی و سیاست خارجی

دفتر

اصلی :  مطالعات حقوقی فرعی :  مطالعات سیاسی

تعداد رکورد ها :‌ 100

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701742 فاطمه آجورلو فاطمه آجورلو تهران (کرج) هشتم
701744 رضا آشتیانی عراقی رضا آشتیانی عراقی قم (قم) نهم
701745 محمد آشوری تازیانی محمد آشوری تازیانی هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / خمیر / قشم) دهم
701746 مرتضی آقاتهرانی مرتضی آقاتهرانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
777001 سیدعلی  آقازاده دافساری سیدعلی آقازاده دافساری گیلان (رشت) هشتم
701750 سیداحمد آوایی سیداحمد آوایی خوزستان (دزفول) هشتم
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی اصفهان (خمینی شهر) دهم
701753 سیدمحمدحسن ابوترابی فرد سیدمحمدحسن ابوترابی فرد تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701754 محمود احمدی بیغش محمود احمدی بیغش مرکزی (شازند) هشتم
701756 نیره اخوان بیطرف نیره اخوان بیطرف اصفهان (اصفهان) نهم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) دهم
701765 ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) دهم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701767 محمدمهدی افشاری محمدمهدی افشاری فارس (داراب / زرین‌دشت) هشتم
701772 زهره الهیان زهره الهیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
701775 جهانبخش امینی جهانبخش امینی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701770 عزیز اکبریان عزیز اکبریان البرز (کرج) دهم
764050 عبدالمحمد بابااحمدی میلانی عبدالمحمد بابااحمدی میلانی چهار محال بختیاری (لردگان) هشتم (میان دوره ای)
701784 علاءالدین بروجردی علاءالدین بروجردی لرستان (بروجرد) دهم
701786 سیدعلی محمد بزرگواری سیدعلی محمد بزرگواری کهگیلویه و بویر احمد (بهمئی / کهگیلویه) نهم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) نهم
701802 روح اله جانی عباسپور روح اله جانی عباسپور قزوین (بوئین زهرا) نهم
701805 عیسی جعفری عیسی جعفری همدان (بهار / کبودرآهنگ) هشتم
702020 بهروز جعفری بهروز جعفری  اصفهان (سمیرم) هشتم
701995 شبیب جویجری شبیب جویجری خوزستان (اهواز) هشتم
701999 سیدمحمدکاظم حجازی سیدمحمدکاظم حجازی همدان (همدان) هشتم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) دهم
702008 سیدحسین حسینی سیدحسین حسینی خراسان رضوی (سرخس) هشتم
702011 سیدعلی حسینی سیدعلی حسینی خراسان رضوی (نیشابور) هشتم
794855 سیدقدرت اله حسینی بحرینی کهکیلویه و بویر احمد (گچساران) هشتم
702014 سیدمحمود حسینی دولت آباد سیدمحمود حسینی دولت آباد  اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) هشتم
702012 روح اله حسینیان روح اله حسینیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
702019 نورالله حیدری دستتنایی نورالله حیدری دستتنایی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) هشتم
701822 عزت اله دهقانی عزت اله دهقانی لرستان (ازنا / دورود) هشتم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
701825 سیدسلمان ذاکر سیدسلمان ذاکر آذربایجان غربی (ارومیه) هشتم
701826 سیدحسین ذوالانوار سیدحسین ذوالانوار فارس (شیراز) نهم
701827 سید مصطفی ذوالقدر سید مصطفی ذوالقدر هرمزگان (بشاگرد / جاسک / رودان / سیریک / میناب) دهم
701828 شاهرخ رامین شاهرخ رامین تهران (دماوند / فیروزکوه) هشتم
701831 حجت اله رحمانی حجت اله رحمانی لرستان (الیگودرز) هشتم
702025 امین حسین رحیمی امین حسین رحیمی همدان (ملایر) هشتم
701834 حمید رسائی حمید رسائی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701842 فاطمه رهبر فاطمه رهبر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701843 علی اصغر زارعی علی اصغر زارعی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701853 پرویز سروری پرویز سروری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) دهم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701860 علی شاهرخی علی شاهرخی لرستان (کوهدشت) هشتم
701861 حسن شبانپور حسن شبانپور فارس (ارسنجان / پاسارگاد / مرودشت) هشتم
701862 سیدرمضان شجاعی کیاسری سیدرمضان شجاعی کیاسری مازندران (ساری) نهم
702029 محمدرضا شعبانی محمدرضا شعبانی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701865 محمدکریم شهرزاد محمدکریم شهرزاد  اصفهان (اصفهان) هشتم
701871 سیدشهاب الدین صدر سیدشهاب الدین صدر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701872 طیبه صفایی طیبه صفایی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
701877 سیدمصطفی طباطبایی نژاد سیدمصطفی طباطبایی نژاد  اصفهان (اردستان) هشتم
701878 محمدکریم عابدی محمدکریم عابدی خراسان جنوبی (سرایان / طبس / فردوس) هشتم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) نهم
701890 محمدامین فرج زاده محمدامین فرج زاده هرمزگان (ابوموسی / بندرعباس / حاجی‌آباد / قشم) هشتم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) دهم
701894 حشمت اله فلاحت پیشه حشمت اله فلاحت پیشه کرمانشاه (اسلام‌آباد غرب / دالاهو) دهم
701895 حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر اصفهان (اصفهان) دهم
701896 جعفر قادری جعفر قادری فارس (شیراز) نهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) دهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
701922 سیداحمد لطفی آشتیانی سیداحمد لطفی آشتیانی مرکزی (اراک / کمیجان) هشتم
701929 محمد محمدی محمد محمدی لرستان (دلفان / سلسله) هشتم
701931 اقبال محمدی اقبال محمدی کردستان (سروآباد / مریوان) هشتم
701937 سیدعلیرضا مرندی سیدعلیرضا مرندی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
763070 علی مطهری آذربایجان شرقی (شبستر) هشتم
701941 مصطفی مطورزاده مصطفی مطورزاده خوزستان (خرمشهر) هشتم
701945 هادی مقدسی هادی مقدسی لرستان (بروجرد) هشتم
701949 حسن ملک محمدی حسن ملک محمدی سمنان (دامغان) هشتم
701961 مهدی مهدی زاده مهدی مهدی زاده خراسان رضوی (گناباد) هشتم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) دهم
701956 سیدعلی محمد موسوی مبارکه سیدعلی محمد موسوی مبارکه  اصفهان (مبارکه) هشتم
701963 سیدعلی میرخلیلی سیدعلی میرخلیلی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) هشتم
701966 الیاس نادران الیاس نادران تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701978 بیژن نوباوه وطن بیژن نوباوه وطن تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) دهم
701985 سیدعنایت اله هاشمی سیدعنایت اله هاشمی فارس (سپیدان) نهم
701988 ستار هدایت خواه ستار هدایت خواه کهکیلویه و بویر احمد (بویر احمد / بویراحمد / دنا) هشتم
701904 علی کائیدی علی کائیدی لرستان (پلدختر) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701908 غلامرضا کرمی غلامرضا کرمی کرمان (راور / کرمان) هشتم
701909 محمد کرمی راد محمد کرمی راد کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701911 علی کریمی فیروزجایی علی کریمی فیروزجایی مازندران (بابل) هشتم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد) دهم
764044 نصراله کمالیان نصراله کمالیان خراسان رضوی (فاروج / قوچان) هشتم (میان دوره ای)
701913 مصطفی کواکبیان مصطفی کواکبیان تهران (تهران) دهم
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701918 نصراله کوهی باغ اناری نصراله کوهی باغ اناری فارس (سروستان / کربال / کوار) هشتم
701915 مهدی کوچک زاده مهدی کوچک زاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) دهم
701989 سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد یزد (تفت / میبد) نهم

تعداد رکورد ها :‌ 1

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1390/10/27 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری