تعداد رکورد ها :‌ 50

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701744 رضا آشتیانی عراقی رضا آشتیانی عراقی قم (قم) نهم
701746 مرتضی آقاتهرانی مرتضی آقاتهرانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
761617 وحید احمدی وحید احمدی کرمانشاه (صحنه / هرسین / کنگاور) نهم
813751 عیسی امامی عیسی امامی گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
812267 علی ایرانپور علی ایرانپور اصفهان (مبارکه) نهم
761669 سیدهاشم بنی هاشمی چهارم سیدهاشم بنی هاشمی چهارم خراسان رضوی (مشهد / کلات) نهم
811942 مهناز بهمنی مهناز بهمنی آذربایجان شرقی (سراب / مهربان) نهم
813370 قاسم جعفری قاسم جعفری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
813331 محمدحسین حسین زاده بحرینی محمدحسین حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) یازدهم
702012 روح اله حسینیان روح اله حسینیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
701826 سیدحسین ذوالانوار سیدحسین ذوالانوار فارس (شیراز) نهم
813329 محمد رجایی باغ سیائی محمد رجایی باغ سیائی خراسان رضوی (گناباد) نهم
701834 حمید رسائی حمید رسائی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701850 حسین سبحانی نیا حسین سبحانی نیا خراسان رضوی (نیشابور) نهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) یازدهم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) یازدهم
813807 محمود شکری محمود شکری گیلان (تالش / رضوانشهر / ماسال) دهم
813742 رضا صابری رضا صابری گلستان (آزادشهر / رامیان) نهم
701876 سیدعلی طاهری سیدعلی طاهری گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
812598 زهره طبیب زاده نوری زهره طبیب زاده نوری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
812627 حسین طلا حسین طلا تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813869 ایرج عبدی ایرج عبدی لرستان (خرم‌آباد) نهم
764048 مهدی عیسی زاده مهدی عیسی زاده آذربایجان غربی (میاندوآب) یازدهم
701885 موسی غضنفرآبادی موسی غضنفرآبادی کرمان (بم) یازدهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
811901 عباس فلاحی باباجان عباس فلاحی باباجان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) نهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) یازدهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گلستان (آستانه اشرفیه) دهم
813546 شاهین محمدصادقی شاهین محمدصادقی فارس (کازرون) نهم
813570 داود محمدی داود محمدی قزوین (آبیک / قزوین) دهم
813581 سالار مرادی سالار مرادی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) نهم
701937 سیدعلیرضا مرندی سیدعلیرضا مرندی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701940 غلامرضا مصباحی مقدم غلامرضا مصباحی مقدم تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760213 حسین مظفر حسین مظفر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
760941 میرقسمت موسوی اصل میرقسمت موسوی اصل اردبیل (گرمی) نهم
812327 سیدمهدی موسوی نژاد سیدمهدی موسوی نژاد بوشهر (دشتستان) نهم
760250 هدایت اله میرمرادزهی هدایت اله میرمرادزهی سیستان و بلوچستان (زابلی / سراوان / سیب) نهم
813980 شهلا میرگلوی بیات شهلا میرگلوی بیات مرکزی (زرندیه / ساوه) نهم
812634 سیدمحمود نبویان سیدمحمود نبویان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
701969 حسین نجابت حسین نجابت تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701978 بیژن نوباوه وطن بیژن نوباوه وطن تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) یازدهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) یازدهم
811945 کمال الدین پیرمؤذن کمال الدین پیرمؤذن اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) نهم
701915 مهدی کوچک زاده مهدی کوچک زاده تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) یازدهم
701989 سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد یزد (تفت / میبد) نهم

تعداد رکورد ها :‌ 5

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1392/03/06 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1393/02/02 گزارش یک شوری (با اصلاحاتی درکمیسیون تصویب شد)
یک شوری
3 ›  1393/03/13 پیشنهاد (ها) نماینده
یک شوری
4 ›  1393/03/25 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری
5 ›  1394/12/17 پیشنهاد (ها) نماینده
یک شوری