طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی رانندگان حمل و نقل بار و مسافر بین شهری

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1394/11/04 دوره : نهم شماره ثبت : 655 شماره اجلاسیه : 392 ترتیب چاپ : 1701 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  اجتماعی فرعی :  بهداشت و درمان ، عمران

دفتر

اصلی :  مطالعات اجتماعی فرعی :  مطالعات حقوقی

تعداد رکورد ها :‌ 85

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
701746 مرتضی آقاتهرانی مرتضی آقاتهرانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
701749 فاطمه آلیا فاطمه آلیا تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
812265 ابوالفضل ابوترابی ابوالفضل ابوترابی اصفهان (نجف آباد) یازدهم
812316 علی محمد احمدی علی محمد احمدی ایلام (آبدانان / دره شهر / دهلران) نهم
701759 غلامرضا اسدالهی غلامرضا اسدالهی خراسان رضوی (تایباد / تربت جام) نهم
701760 یونس اسدی یونس اسدی اردبیل (مشکین شهر) نهم
812245 محمدعلی اسفنانی محمدعلی اسفنانی اصفهان (فریدن / فریدونشهر / چادگان) نهم
812745 محمد اسماعیل نیا محمد اسماعیل نیا خراسان رضوی (بردسکن / خلیل آباد / کاشمر) نهم
701766 لاله افتخاری لاله افتخاری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813751 عیسی امامی عیسی امامی گلستان (آق قلا / گرگان) نهم
701773 محمدرضا امیری کهنوج محمدرضا امیری کهنوج کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کرمان / کهنوج) نهم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) یازدهم
701795 محمدرضا تابش محمدرضا تابش یزد (اردکان) دهم
701802 روح اله جانی عباسپور روح اله جانی عباسپور قزوین (آوج / بوئین زهرا) یازدهم
764046 یعقوب جدگال یعقوب جدگال سیستان و بلوچستان (جابهار / نیکشهر) نهم
813370 قاسم جعفری قاسم جعفری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) نهم
812719 مجید جلیل سرقلعه مجید جلیل سرقلعه چهار محال بختیاری (لردگان) نهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) یازدهم
811882 محمد حسن نژاد محمد حسن نژاد آذربایجان شرقی (جلفا / مرند) نهم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) یازدهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
813331 محمدحسین حسین زاده بحرینی محمدحسین حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) یازدهم
813523 سیدباقر حسینی سیدباقر حسینی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
702012 روح اله حسینیان روح اله حسینیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
813714 سیدسعید حیدری طیب سیدسعید حیدری طیب کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
813995 امیر خجسته امیر خجسته همدان (همدان) دهم
813877 حجت اله خدایی سوری حجت اله خدایی سوری لرستان (دلفان / سلسله) نهم
812722 ابوالقاسم خسروی سهل آبادی ابوالقاسم خسروی سهل آبادی خراسان رضوی (تربت حیدریه / مه ولات) نهم
813423 حجت اله درویش پور حجت اله درویش پور خوزستان (ایذه / باغملک) نهم
701813 سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب سیداحمدرضا «علی اصغر» دستغیب فارس (شیراز) نهم
811903 الهویردی دهقانی الهویردی دهقانی آذربایجان شرقی (ورزقان) یازدهم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701832 رضا رحمانی رضا رحمانی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) نهم
813719 محمد رزم محمد رزم کرمانشاه (کرمانشاه) نهم
701834 حمید رسائی حمید رسائی تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
812713 سیدسعید زمانیان دهکردی سیدسعید زمانیان دهکردی چهار محال بختیاری (شهرکرد) نهم
812743 احمد سجادی احمد سجادی خراسان رضوی (احمد آباد / رضویه / سرخس / فریمان) نهم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
813359 هادی شوشتری هادی شوشتری خراسان رضوی (فاروج / قوچان) دهم
813742 رضا صابری رضا صابری گلستان (آزادشهر / رامیان) نهم
812598 زهره طبیب زاده نوری زهره طبیب زاده نوری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) نهم
812627 حسین طلا حسین طلا تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
813674 فرج اله عارفی فرج اله عارفی کرمان (جیرفت / عنبرآباد) نهم
760106 ناصر عاشوری قلعه رودخانی ناصر عاشوری قلعه رودخانی گیلان (شفت / فومن) نهم
813516 حلیمه عالی حلیمه عالی سیستان و بلوچستان (زابل / زهک) نهم
812705 محمدعلی عبداله زاده محمدعلی عبداله زاده خراسان جنوبی (بشرویه / سرایان / طبس / فردوس) نهم
813368 عبدالرضا عزیزی عبدالرضا عزیزی خراسان شمالی (شیروان) دهم
812715 حمیدرضا عزیزی فارسانی حمیدرضا عزیزی فارسانی چهار محال بختیاری (اردل  / فارسان / کوهرنگ) نهم
813583 سیداحسن علوی سیداحسن علوی کردستان (دیواندره / سنندج / کامیاران) دهم
813446 محسن علیمردانی محسن علیمردانی زنجان (زنجان / طارم) نهم
811855 محمد علیپور رحمتی محمد علیپور رحمتی آذربایجان غربی (ماکو / چالدران) یازدهم
812248 سکینه عمرانی سکینه عمرانی اصفهان (سمیرم) نهم
760131 عابد فتاحی عابد فتاحی آذربایجان غربی (ارومیه) نهم
701888 ارسلان فتحی پور ارسلان فتحی پور آذربایجان شرقی (هوراند / کلیبر) نهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
813548 نادر فریدونی نادر فریدونی فارس (فراشبند / فیروزآباد / قیر و کارزین) نهم
813917 عبدالوحید فیاضی عبدالوحید فیاضی مازندران (محمود آباد / نور) نهم
812254 محمد فیروزی محمد فیروزی اصفهان (قمصر / نطنز) نهم
813873 عباس قائیدرحمت عباس قائیدرحمت لرستان (ازنا / دورود) نهم
701903 هادی قوامی هادی قوامی خراسان شمالی (اسفراین) دهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
812728 حسین محمدزاده حسین محمدزاده خراسان رضوی (درگز) نهم
813546 شاهین محمدصادقی شاهین محمدصادقی فارس (کازرون) نهم
811905 محمدعلی مددی محمدعلی مددی آذربایجان شرقی (میانه) نهم
761436 علی مروی علی مروی خراسان رضوی (نیشابور) نهم
760213 حسین مظفر حسین مظفر تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم
701946 احمدعلی مقیمی احمدعلی مقیمی مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) نهم
813871 الهیار ملکشاهی الهیار ملکشاهی لرستان (کوهدشت) دهم
701950 علیرضا منادی سفیدان علیرضا منادی سفیدان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
812223 عباسعلی منصوری آرانی عباسعلی منصوری آرانی اصفهان (آران و بیدگل / کاشان) نهم
812261 مجید منصوری بیدکانی مجید منصوری بیدکانی اصفهان (لنجان) نهم
760941 میرقسمت موسوی اصل میرقسمت موسوی اصل اردبیل (گرمی) نهم
812263 سید محمدحسین میرمحمدی سید محمدحسین میرمحمدی اصفهان (خوانسار / گلپایگان) نهم
813980 شهلا میرگلوی بیات شهلا میرگلوی بیات مرکزی (زرندیه / ساوه) نهم
701970 مقداد نجف نژاد مقداد نجف نژاد مازندران (بابلسر / فریدون کنار) نهم
814012 بهروز نعمتی بهروز نعمتی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
813757 رحمت اله نوروزی رحمت اله نوروزی گلستان (علی‌آباد کتول) یازدهم
813437 سیدراضی نوری سیدراضی نوری خوزستان (شوش) دهم
812331 ابراهیم نکو ابراهیم نکو تهران (رباط کریم) نهم
814030 سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی هرمزگان (جاسک / رودان / میناب) نهم
812709 جواد هروی جواد هروی خراسان جنوبی (قائنات) نهم
760156 ابراهیم کارخانه ابراهیم کارخانه همدان (همدان) نهم
813525 ناصر کاشانی ناصر کاشانی سیستان و بلوچستان (زاهدان) نهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 2

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1394/11/04 اعلام وصول طرح/ لایحه یک شوری و دو شوری
یک شوری
2 ›  1395/02/07 گزارش مرکز پژوهش ها
یک شوری