طرح جامع توسعه و عمران روستایی کشور

جزئیات

تاریخ اعلام وصول : 1395/05/20 دوره : دهم شماره ثبت : 172 شماره اجلاسیه : 19 ترتیب چاپ : 197 ماده ۱۴۱ : خیر ماده ۱۰۲ : خیر

کمیسیون

اصلی :  کشاورزی، آب و منابع طبیعی فرعی :  آموزش و تحقیقات، اجتماعی ، اقتصادی ، امور داخلی کشور و شوراها، برنامه و بودجه و محاسبات ، بهداشت و درمان ، صنایع و معادن ، عمران، فرهنگی

دفتر

اصلی :  مطالعات زیربنایی فرعی :  مطالعات اقتصادی ، مطالعات حقوقی ، مطالعات اجتماعی ، مطالعات فرهنگی *

تعداد رکورد ها :‌ 87

# نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه
968948 روح ا...  بابایی صالح روح ا... بابایی صالح قزوین (آوج / بوئین زهرا) دهم
968786 محمد  بیرانوندی محمد بیرانوندی لرستان (خرم‌آباد / چگنی) دهم
968873 احمد  حمزه احمد حمزه کرمان (رودبار جنوب / فاریاب / قلعه گنج / منوجان / کهنوج) دهم
968910 منصور  مرادی منصور مرادی کردستان (مریوان) دهم
701752 سیدمحمدجواد ابطحی سیدمحمدجواد ابطحی اصفهان (خمینی شهر) دهم
969027 فریدون احمدی فریدون احمدی زنجان (زنجان / طارم) دهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) یازدهم
701757 سیدعلی ادیانی راد سیدعلی ادیانی راد مازندران (جویبار / سوادکوه / قائمشهر) دهم
968797 محمد مهدی  افتخاری محمد مهدی افتخاری (شفت / فومن) دهم
968892 نظر  افضلی نظر افضلی خراسان جنوبی (سربیشه / نهبندان) دهم
968734 سکینه  الماسی سکینه الماسی بوشهر (جم کنگان دیر) دهم
968887 محمدرضا امیرحسن خانی محمدرضا امیرحسن خانی خراسان جنوبی (بشرویه / سرایان / طبس / فردوس) دهم
968656 سیدحمزه امینی سیدحمزه امینی آذربایجان شرقی (هشترود / چاراویماق) دهم
701770 عزیز اکبریان عزیز اکبریان البرز (کرج) دهم
759879 عبدالغفور ایران نژاد عبدالغفور ایران نژاد سیستان و بلوچستان (جابهار / نیکشهر) دهم
701780 مهرداد بائوج لاهوتی مهرداد بائوج لاهوتی گیلان (لنگرود) دهم
968753 محمدرضا بادامچی محمدرضا بادامچی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) دهم
701781 یوناتن بت کلیا یوناتن بت کلیا نمایندگان اقلیت (مسیحیان آشوری) دهم
968675 صدیف بدری صدیف بدری اردبیل (اردبیل / سرعین / نمین / نیر) یازدهم
813531 محمدمهدی برومندی محمدمهدی برومندی فارس (ارسنجان / مرودشت / پاسارگاد) دهم
701797 فرهاد تجری فرهاد تجری کرمانشاه (سرپل ذهاب / قصر شیرین / گیلانغرب) دهم
813818 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گیلان (رشت) دهم
811959 حسین علی حاجی دلیگانی حسین علی حاجی دلیگانی اصفهان (برخوار / شاهین شهر / میمه) یازدهم
702001 شهباز حسن پور بیگلری شهباز حسن پور بیگلری کرمان (بردسیر / سیرجان) یازدهم
702002 فریدون حسنوند فریدون حسنوند خوزستان (اندیمشک) یازدهم
811862 عبدالکریم حسین زاده عبدالکریم حسین زاده آذربایجان غربی (اشنویه / نقده) دهم
813331 محمدحسین حسین زاده بحرینی محمدحسین حسین زاده بحرینی خراسان رضوی (مشهد / کلات) یازدهم
968554 محمد حسینی محمد حسینی مرکزی (آشتیان / تفرش / فراهان) دهم
968661 روح الله حضرت پور طلاتپه روح الله حضرت پور طلاتپه آذربایجان غربی (ارومیه) یازدهم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) دهم
701811 حسن خسته بند حسن خسته بند گیلان (بندر انزلی) دهم
811830 رسول خضری رسول خضری آذربایجان غربی (سردشت / پیرانشهر) دهم
813926 محمد دامادی محمد دامادی مازندران (ساری / میاندرود) دهم
968525 یوسف داودی یوسف داودی آذربایجان شرقی (سراب) یازدهم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) یازدهم
968498 کمال  دهقانی فیروزآبادی کمال دهقانی فیروزآبادی یزد (تفت / میبد) دهم
701824 محمد دهقانی نقندر محمد دهقانی نقندر خراسان رضوی (طرقبه / چناران) دهم
701827 سید مصطفی ذوالقدر سید مصطفی ذوالقدر هرمزگان (بشاگرد / جاسک / رودان / سیریک / میناب) دهم
968552 محمد ابراهیم رضایی محمد ابراهیم رضایی مرکزی (خمین) دهم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) یازدهم
968739 عبدالله  رضیان عبدالله رضیان مازندران (جویبار / سوادکوه / سیمرغ / قائمشهر) دهم
813533 رحیم زارع رحیم زارع فارس (آباده) یازدهم
813644 محمدمهدی زاهدی محمدمهدی زاهدی کرمان (راور / کرمان) یازدهم
813389 عبداله سامری عبداله سامری خوزستان (خرمشهر / مینوشهر) دهم
812741 رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر خراسان رضوی (جغتای / جوین / خوشاب / داورزن / سبزوار / ششتمد) دهم
968707 زهرا سعیدی مبارکه زهرا سعیدی مبارکه اصفهان (مبارکه) دهم
968752 علی محمد شاعری علی محمد شاعری مازندران (بهشهر / نکا / گلوگاه) دهم
861887 شمس اله شریعت نژاد شمس اله شریعت نژاد مازندران (تنکابن / رامسر) دهم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) یازدهم
968713 مرتضی صفاری نطنزی مرتضی صفاری نطنزی اصفهان (قمصر / نطنز) دهم
968945 بهمن  طاهرخانی بهمن طاهرخانی قزوین (تاکستان) دهم
812707 سید محمدباقر عبادی سید محمدباقر عبادی خراسان جنوبی (بیرجند) دهم
701880 اسدالله عباسی اسدالله عباسی گیلان (املش / رودسر) دهم
701882 محمدقسیم عثمانی محمدقسیم عثمانی آذربایجان غربی (بوکان) دهم
969031 محمد  عزیزی محمد عزیزی زنجان (ابهر / خرمدره) دهم
969000 سید محسن  علوی سید محسن علوی فارس (لامرد / مهر) دهم
701893 محمدحسین فرهنگی محمدحسین فرهنگی آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
701898 نادر قاضی پور نادر قاضی پور آذربایجان غربی (ارومیه) دهم
813838 محمدحسین قربانی محمدحسین قربانی گلستان (آستانه اشرفیه) دهم
760151 اسدالله قره خانی آلوستانی اسدالله قره خانی آلوستانی گلستان (علی‌آباد کتول) دهم
701924 علیرضا محجوب علیرضا محجوب تهران (تهران) دهم
968914 علی محمد  مرادی علی محمد مرادی کردستان (قروه) دهم
760210 عبدالرضا مصری عبدالرضا مصری کرمانشاه (کرمانشاه) یازدهم
701948 محمدرضا ملکشاهی راد محمدرضا ملکشاهی راد لرستان (خرم‌آباد) دهم
760224 ولی ملکی ولی ملکی اردبیل (مشکین شهر) دهم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) یازدهم
968495 سید ابوالفضل موسوی بیوکی سید ابوالفضل موسوی بیوکی یزد (صدوق / یزد) دهم
968682 سیدحمایت میرزاده سیدحمایت میرزاده اردبیل (گرمی) دهم
969015 مجید  ناصری نژاد مجید ناصری نژاد خوزستان (شادگان) دهم
968756 ولی الله نانواکناری ولی الله نانواکناری مازندران (بابلسر / فریدون کنار) دهم
701977 سیدحسین نقوی حسینی سیدحسین نقوی حسینی تهران (ورامین) دهم
701980 حسن نوروزی حسن نوروزی تهران (رباط کریم) یازدهم
813437 سیدراضی نوری سیدراضی نوری خوزستان (شوش) دهم
968878 اردشیر  نوریان اردشیر نوریان چهار محال بختیاری (شهرکرد) دهم
812726 محمود نگهبان سلامی محمود نگهبان سلامی خراسان رضوی (خواف / رشتخوار) دهم
969034 احمد  همتی احمد همتی سمنان (سمنان) دهم
969025 علی  وقف چی علی وقف چی زنجان (زنجان / طارم) دهم
813416 عباس پاپی زاده بالنگان عباس پاپی زاده بالنگان خوزستان (دزفول) دهم
813642 محمدرضا پورابراهیمی داورانی محمدرضا پورابراهیمی داورانی کرمان (راور / کرمان) یازدهم
968665 سیدتقی کبیری سیدتقی کبیری آذربایجان غربی (خوی) دهم
701912 جواد کریمی قدوسی جواد کریمی قدوسی خراسان رضوی (مشهد / کلات) یازدهم
968824 شهرام  کوسه غراوی شهرام کوسه غراوی گلستان (مینودشت) دهم
812277 محمدجواد کولیوند محمدجواد کولیوند البرز (کرج) دهم
701916 جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی گیلان (رشت) یازدهم
968789 عباس  گودرزی عباس گودرزی لرستان (بروجرد) یازدهم
701990 علی اصغر یوسف نژاد علی اصغر یوسف نژاد مازندران (ساری) دهم
701991 عزت اله یوسفیان ملا عزت اله یوسفیان ملا مازندران (آمل) دهم

تعداد رکورد ها :‌ 6

تاریخ وضعیت، نحوه بررسی
1 ›  1395/05/20 اعلام وصول طرح/ لایحه فوریتی
یک فوریتی
2 ›  1395/07/25 گزارش مرکز پژوهش ها
/ دوره دهم / شماره ثبت: 172
3 ›  1397/04/30 گزارش مرکز پژوهش ها
/ دوره دهم / شماره ثبت: 172
4 ›  1397/04/30 گزارش مرکز پژوهش ها
/ دوره دهم / شماره ثبت: 172
5 ›  1397/05/27 پیشنهاد (ها) نماینده
یک فوریتی
6 ›  1397/06/02 گزارش یک فوریتی (در کمیسیون رد شد)
یک فوریتی