[4] وضعیت بعدی ›
‹ وضعیت قبلی [2]

3 › پیشنهاد (ها) نماینده ( دو فوریتی )

جزئیات

عنوان : پیشنهاد نماینده درباره طرح اصلاح ماده واحده و ردیفهای قانون بودجه سال 1388 کل کشور
تاریخ : 1388/04/10

نسخه چاپی

عنوان : پیشنهاد نماینده درباره طرح اصلاح ماده واحده و ردیفهای قانون بودجه سال 1388 کل کشور

چاپی : P-329.pdf P-329.pdf تاریخ سند : 1388/04/10 شماره چاپ : 757

پیوست ها

11/04/1388پیوست پیوست : P-329-p2.pdf P-329-p2.pdf
10/04/1388پیوست پیوست : P-329p.pdf P-329p.pdf

سابقه ها

شماره(های) چاپ : 756

طرح(های) پیشنهادی

جزئیات رکورد ۱

تاریخ : 1388/04/01

اعضا : تعداد رکورد ها :‌ 42

نام و نام خانوادگی حوزه انتخابیه دوره
701746 مرتضی آقاتهرانی مرتضی آقاتهرانی تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) یازدهم
702021 اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد اسفندیار اختیاری کَسنویه یزد نمایندگان اقلیت (زرتشتیان) یازدهم
701765 ضیاءالله اعزازی ملکی ضیاءالله اعزازی ملکی آذربایجان شرقی (بناب) دهم
701778 اسداله بادامچیان اسداله بادامچیان تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701787 فرهاد بشیری فرهاد بشیری تهران (پاکدشت) یازدهم
701796 حسن تامینی لیچایی حسن تامینی لیچایی گیلان (رشت) نهم
701994 عبدالعزیز جمشیدزهی عبدالعزیز جمشیدزهی سیستان و بلوچستان (سراوان) هشتم
702003 علی اصغر حسنی علی اصغر حسنی فارس (خنج / لارستان) هشتم
702017 محمدعلی حیاتی محمدعلی حیاتی فارس (لامرد / مهر) هشتم
702018 عوض حیدرپور شهرضایی عوض حیدرپور شهرضایی اصفهان (سمیرم سفلی / شهرضا) نهم
701808 بشیر خالقی بشیر خالقی اردبیل (خلخال / کوثر) دهم
701816 سیدکاظم دلخوش اباتری سیدکاظم دلخوش اباتری گیلان (صومعه سرا) یازدهم
701820 غلامرضا دهقان ناصرآبادی غلامرضا دهقان ناصرآبادی فارس (کازرون) هشتم
701822 عزت اله دهقانی عزت اله دهقانی لرستان (ازنا / دورود) هشتم
701818 محمدحسن دوگانی آغچغلو محمدحسن دوگانی آغچغلو فارس (فسا) نهم
701838 محمدرضا رضایی کوچی محمدرضا رضایی کوچی فارس (جهرم) یازدهم
701840 اکبر رنجبرزاده اکبر رنجبرزاده همدان (اسدآباد) دهم
701853 پرویز سروری پرویز سروری تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701855 محمد سقایی محمد سقایی فارس (استهبان / نیریز) نهم
701856 علیرضا سلیمی علیرضا سلیمی مرکزی (دلیجان / محلات) یازدهم
701859 ناصر سودانی ناصر سودانی خوزستان (اهواز) نهم
701861 حسن شبانپور حسن شبانپور فارس (ارسنجان / پاسارگاد / مرودشت) هشتم
702029 محمدرضا شعبانی محمدرضا شعبانی کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701866 محمدمهدی شهریاری محمدمهدی شهریاری خراسان شمالی (بجنورد / جاجرم) هشتم
701867 حسینعلی شهریاری حسینعلی شهریاری سیستان و بلوچستان (زاهدان) یازدهم
701871 سیدشهاب الدین صدر سیدشهاب الدین صدر تهران (اسلامشهر / تهران / ری / شمیرانات) هشتم
701875 امیر طاهرخانی امیر طاهرخانی قزوین (تاکستان) هشتم
701880 اسدالله عباسی اسدالله عباسی گیلان (املش / رودسر) دهم
701899 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی خراسان رضوی (مشهد / کلات) یازدهم
701925 انوشیروان محسنی بندپی انوشیروان محسنی بندپی مازندران (نوشهر / چالوس) هشتم
701926 محمدرضا محسنی ثانی محمدرضا محسنی ثانی خراسان رضوی (سبزوار) نهم
701938 سیامک مره صدق سیامک مره صدق تهران (کلیمیان) دهم
701939 غلامحسین مسعودی ریحان غلامحسین مسعودی ریحان آذربایجان شرقی (اهر / هریس) هشتم
701955 سیدناصر موسوی  لارگانی سیدناصر موسوی لارگانی اصفهان (فلاورجان) یازدهم
701975 سعداله نصیری قیداری سعداله نصیری قیداری زنجان (زنجان / طارم) هشتم
701976 محمدجواد نظری مهر محمدجواد نظری مهر گلستان (بندر ترکمن / بندر گز / کردکوی) نهم
701988 ستار هدایت خواه ستار هدایت خواه کهکیلویه و بویر احمد (بویر احمد / بویراحمد / دنا) هشتم
701791 مسعود پزشکیان مسعود پزشکیان آذربایجان شرقی (آذر شهر / اسکو / تبریز) یازدهم
701906 حسن کامران دستجردی حسن کامران دستجردی اصفهان (اصفهان) دهم
701909 محمد کرمی راد محمد کرمی راد کرمانشاه (کرمانشاه) هشتم
701911 علی کریمی فیروزجایی علی کریمی فیروزجایی مازندران (بابل) یازدهم
701914 اسماعیل کوثری اسماعیل کوثری تهران (تهران / ری / شمیرانات) نهم