نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1025556 تاریخ انتشار: 1396/04/14 15:27
قربانی خبر داد:

هفته آینده؛ زمان بازدید اعضاء کمیسیون بهداشت ازپژوهشگاه رویان

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بازدید اعضاء کمیسیون متبوع خود از پژوهشگاه رویان در هفته آینده خبر داد.

  خانه ملت؛ محمدحسین قربانی با اشاره به اینکه کمیسیون بهداشت و درمان هفته آینده ( 3شنبه 20تیر) از پژوهشگاه رویان بازدید می کند،گفت: نمایندگان کمیسیون بهداشت و درمان هفته آینده به منظور بررسی مشکلات پژوهشگاه رویان بازدیدی از این مرکز خواهند داشت.

نماینده مردم آستانه اشرفیه درمجلس شورای اسلامی افزود: این بازدید با هدف بررسی مشکلات مربوط به حوزه عملکردی پژوهشگاه رویان و حمایت از تولیدات داخلی در راستای اجرای سیاست های مربوط به اقتصاد مقاومتی انجام می شود، زیرا در حال حاضر پژوهشگاه رویان که یکی از بخش های مهم درحوزه ارایه خدمات درمانی به ویژه در بخش ناباروری بوده دارای مشکلاتی است که به طورحتم رفع این مشکلات باید در دستور کار مسئولان مربوطه قرار گیرد.

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه پژوهشگاه رویان یکی از مراکز آموزش در زمینه علوم باروری و ناباروری است، تصریح کرد: در راستای عمل به تاکیدات مقام معظم رهبری در جهت اجرای اقتصاد مقاومتی باید استفاده از تولیدات داخلی در همه حوزه ها به ویژه حوزه بهداشت و درمان مدنظر قرار گیرد، بنابراین این بازدید هفته آینده با هدف بررسی مشکلات این مرکز پژوهشی و آشنایی با خدمات ارایه شده از سوی پژوهشگاه رویان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خانه ملت، پژوهشگاه رویان هشتم خرداد ماه سال 1370 به عنوان مرکز جراحی محدود با هدف ارائه خدمات درمانی به زوج‏های نابارور و پژوهش و آموزش در زمینه علوم باروری و ناباروری توسط زنده یاد سعید کاظمی آشتیانی و گروهی از پژوهشگران در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی ایران تاسیس شد. /

برچسب ها: اخبار برگزیده، افزایش نرخ باروری، داروهای ناباروری، دانشگاه علوم پزشکی، زوجه نابارور، طرح افزایش نرخ باروری، مدیریت برنامه سلامت باروری، ناباروری، نرخ باروری، کمیسیون بهداشت

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد