نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1047878 تاریخ انتشار: 1396/12/14 17:09
همتی در تشریح نشست امروز کمیسیون بهداشت:

قوانین و مقررات اداری مالی و استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی به سازمان انتقال خون تسری می یابد

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی و تصویب طرح استفساریه حاکم بودن قوانین و مقررات اداری مالی و استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی به سازمان انتقال خون خبر داد.

   خانه ملت؛ احمد همتی در تشریح دستور کار امروز (یک شنبه، 13 اسفند ماه ) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، از بررسی طرح استفساریه حاکم بودن قوانین و مقررات اداری مالی و استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی به سازمان انتقال خون، گفت: بعد از بحث های مفصل نمایندگان و کارشناسانی از مرکز پژوهش ها، دیوان محاسبات و انتقال خون در نهایت این طرح به رای گذاشته شد و اکثریت به آن رای موافق دادند که بر اساس آن قوانین اداری و مالی دانشگاه های علوم پزشکی به سازمان انتقال خون نیز تسری پیدا می کند.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه با حضور مسئولانی از سازمان تامین اجتماعی استفساریه جزء(4) بند(ب) تبصره (2) ماده (76) قانون تأمین اجتماعی در نشست امروز بررسی شد، افزود: موضوع پرداخت 4 درصد سهم بیمه کارگران مشاغل سخت و زیان‌آور بررسی شد؛ در واقع اختلافی در این میان وجود دارد که آیا باید این سهم را کارفرما یا پیمانکار پرداخت کند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس نظر نمایندگان تصمیم گیری در مورد این موضوع به نشست آتی کمیسیون موکول شد تا نتیجه گیری مناسب حاصل شود./

برچسب ها: اخبار برگزیده، امور مالی و اداری، انتقال خون، بخش بهداشت و درمان، جامعه پزشکی، مجلس شورای اسلامی

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد