نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1050671 تاریخ انتشار: 1397/01/28 14:26
پوربافرانی:

حمایت از کالای ایرانی با برندسازی میسر می شود

عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت:در سال حمایت از کالای ایرانی با هدف ایجاد اشتغال و تولید قطعا نیازمند برندسازی در کشور هستیم.

 خانه ملت؛ عباسعلی پوربافرانی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان، عضو فراکسیون تولید مجلس شورای اسلامی، در برنامه "گفت و گوی اقتصادی" رادیو گفت وگو در خصوص ضرورت برندسازی کالای ایرانی،اظهار کرد: با توجه به نام گذاری سال توسط مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی که در راستای حمایت از تولید و اشتغال انجام شده است قطعا نیازمند برندسازی در کشور هستیم.

وی افزود: در مجلس شورای اسلامی با توجه به رسالت قانونگذاری و نظارت در این زمینه کمیسیون ها و فراکسیون های مختلف فعال شده اند که بتوانند بخشی از موضوعاتی که مرتبط با حوزه فعالیت مجلس است را در پیشبرد اهداف بررسی کنند.

پوربافرانی بیان کرد:در حوزه برندسازی قطعا باید بخشی از فعالیت ها و اقدامات ما به مردم اختصاص داده شود به این معنا که درهرکجایی از کشور که کالای با کیفیت تولید می شود؛مردم حتما از آن کالا استفاده کنند.

عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی گفت:در نظام ادارای و اجتماعی باید معرفی کالاهای با کیفیت در سطح کشور صورت بگیرد که در این راستا اگر تیمی متشکل از حوزه مجلس،صنعت و رسانه شکل بگیرد؛زمینه لازم برای این اقدام فراهم می شود.

وی با بیان اینکه مهمترین هدف ما باید تولید کالای باکیفیت باشد که نیاز به استفاده از کالای خارجی درکشور احساس نشود،تصریح کرد:در بحث برندسازی نیاز اولیه ما بسترسازی در این زمینه است که این امر نیز همراهی آحاد جامعه را می طلبد./

برچسب ها: اخبار برگزیده، اشتغال، اشتغال زایی بخش صنعت، افزایش تولید داخل، برنامه ریزی و سیاستگذاری کشورها در حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط، مجلس شورای اسلامی

1400 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد