نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1068057 تاریخ انتشار: 1397/05/13 11:00
دکتر جلالی:

ظرفیت هایمان برای مقابله با توطئه اقتصادی دشمن کم نیست و مشکلی نداریم

رئیس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه ظرفیت های امروز کشور کم نیستند، گفت: امروز باید مسائل حزبی و جناحی و گروه بندی ها را کنار بگذاریم و مقابله با توطئه اقتصادی دشمن را که یک مساله ملی است در دستور کار قرار دهیم

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به شرایط اقتصادی امروز کشور گفت: همه باید تلاش کنیم و با وحدت و انسجام در مقابل این توطئه اخیر دشمن که در حوزه اقتصادی خود را نشان داده بایستیم و از همه ظرفیت‌ها برای مقابله با این توطئه دشمن استفاده کنیم.

وی افزود: ظرفیت‌های امروز کشور کم نیستند و ما مشکلی از این بابت نداریم و حتی در مقابله با دوره‌های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی و با عنوان نمونه در مقایسه با دوران جنگ تحمیلی شرایط بسیار مناسب‌تری از این نظر داریم.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس اظهار داشت: امروز باید مسائل حزبی و جناحی و گروه‌بندی‌ها را کنار بگذاریم و مقابله با توطئه اقتصادی دشمن را که یک مساله ملی است در دستور کار قرار دهیم. چرا که ما امروز یک دشمن واحد در خارج از کشور داریم و نباید وارد مسائل جناحی و گروهی شویم.

دکتر جلالی تاکید کرد: کسانی که پول و سرمایه خود را وارد بازار ارز و طلا کرده‌اند و اقدام به خرید آن می‌کنند بدانند که خدای ناکرده اگر کشور ناامن شود کسی که از همه بیشتر ضرر خواهد کرد آنها هستند.

وی در پایان گفت: باید نقدینگی موجود در کشور برای توسعه، عمران کشور به کار گرفته شودو در این مسیر هدایت شود نه اینکه برای خرید ارز و دلار هزینه شود.

برچسب ها: اخبار ویژه، دکتر جلالی

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد