نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1130175 تاریخ انتشار: 1398/02/02 16:56
سالک مطرح کرد ؛

امنیت از بین برود جامعه دچار بی نظمی می شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در مقابل هرگونه حرکتی از سوی دشمنان ایستادگی می کنند به ویژه در شرایط فعلی که ما گرفتار مسائلی از قبیل جریانات و گروه های تکفیری و همچنین جنگ های نیابتی استکبار هستیم نقش آفرینی سربازان گمنام امام زمان (عج) در مقابله با آنها ستودنی است.

 خانه ملت؛ احمد سالک  به تلاش و ایثار سربازان گمنام امام زمان(عج) در جهت حفظ آرامش جامعه اشاره کرد و گفت: یکی از نعمت های اللهی وجود امنیت در جامعه است.

اگر امنیت از بین برود جامعه دچار بی نظمی می شود

وی در ادامه افزود: اگر امنیت اجتماعی از بین برود در حقیقت جامعه گرفتار هرج و مرج و همچنین سبب بوجود آمدن تجاوزاتی خواهد شد؛لذا تشکیل دستگاه های امنیتی درهر نظامی مبتنی بر وجود نیروهایی است که امنیت آن حکومت و جامعه را تضمین کنند.

مهم ترین نقش سربازان گمنام امام زمان(عج) حفظ امنیت جامعه است

عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: بزرگترین نقش وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران و سربازان گمنام امام زمان(عج) حفظ امنیت جامعه است و این مهم هم از سرزمین های مرزی ما تا عمق کشور مورد توجه قرار گرفته است.

سربازان گمنام امام زمان(عج) در مقابل هرگونه حرکتی از سوی دشمنان ایستادگی می کنند

نماینده مردم اصفهان اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) در مقابل هرگونه حرکتی از سوی دشمنان ایستادگی می کنند به ویژه در شرایط فعلی که ما گرفتار مسائلی از قبیل جریانات و گروه های تکفیری و همچنین جنگ های نیابتی استکبار هستیم نقش آفرینی سربازان گمنام امام زمان (عج) در مقابله با آنها ستودنی است.

ماهیت کار نیروهای اطلاعاتی ایجاد آرامش در جامعه است

این نماینده مردم در مجلسی دهم به گزارش اخیر وزیر اطلاعات مبنی بر برخورد با 114 تیم تروریستی اشاره و تاکید کرد: طبق گزارش وزیر اطلاعات با 114 تیم تروریستی در سال گذسته برخورد شده است بنابراین شاید مردم در جریان چگونگی برخورد با این گروه های تروریستی قرار نگیرند اما ماهیت کار که ایجاد آرامش در جامعه است را احساس می کنند./


 

برچسب ها: آمریکا، اخبار برگزیده، اطلاعات، امنیت، تروریستها، سپاه پاسداران، صهیونیست

1400 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد