نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1400615 تاریخ انتشار: 1398/10/17 06:09
کاتب مطرح کرد ؛

واهمه دشمن از محبوبیت بسیار زیاد سردار سلیمانی در ایران و جهان

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اینکه اقدام اینستاگرام در حذف پست های مربوط به سردار سلیمانی نقض آشکار دموکراسی و آزادی بیان است.

 خانه‌ ملت؛ غلامرضا کاتب  در واکنش به حذف پست‌های مربوط به سردار سلیمانی توسط اینستاگرام، گفت: دشمن از محبوبیت بسیار زیاد سردار قاسم سلیمانی در میان اقشار مختلف ایران و جهان واهمه دارد و تلاش می‌کند که با این اقدامات، مانع حضور گسترده و میلیونی مردم در مراسم تشییع این شهید بزرگوار شود اما قطعاً راه به جایی نمی‌برند.

کاتب افزود: مردم ما اعتقاد قلبی عمیقی به سردار سلیمانی دارند چرا که امنیت و آرامش کشور را مدیون رشادت‌های وی هستند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران در این شرایط با حذف پست‌های شخصیت‌های مختلف کشور درباره سردار سلیمانی، به دنبال آن هستند که نقش این شهید بزرگوار را در میان مردم کمرنگ کنند اما قطعاً اقدامات آنان به جایی نمی‌رسد و روز به روز محبوبیت این سردار شهید در میان مردم بیشتر می‌شود.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی افزود: البته دشمنان جهان اسلام در ۴۰ سال گذشته همواره به دنبال این بودند که راه شهدا و مسلمانان ادامه پیدا نکند اما همانطور که هیچ‌گاه به هدف خود نرسیدند، درباره سردار قاسم سلیمانی هم به هدف خود نمی‌رسند و مردم راه وی را به خوبی ادامه می‌دهند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اقدام اینستاگرام در حذف پست‌های مربوط به سردار سلیمانی نقض آشکار دموکراسی و آزادی بیان است، گفت: البته دشمنان ما هیچ اعتقادی به آزادی بیان و دموکراسی ندارند و اگر واقعاً به این اصول پایبند بودند، به این راحتی خون انسان‌ها را نمی‌ریختند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: آمریکا و بسیاری از کشورهای مستکبر جهان، تفکر دیکتاتوری و استعماری خود را دنبال می‌کنند و صرفاً شعار «آزادی بیان»، «دموکراسی» و «حقوق بشر» را می‌دهند اما در عمل هیچ‌گونه توجهی به این اصول ندارد و صرفاً به دنبال سلطه در جهان هستند اما باید بدانند که این دوران سلطه قطعاً پایان می‌یابد./

پایان پیام

برچسب ها: آزادی، آمریکا، آمریکا و اروپا، اتحادیه اروپا، اخبار برگزیده، اروپا، استکبار آمریکا، بیت المقدس، حقوق بشر، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عراق

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد