نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1401773 تاریخ انتشار: 1398/10/17 12:38
نقوی حسینی مطرح کرد ؛

اقدام تروریستی و ضد حقوق بشری ترامپ

نماینده مردم ورامین گفت: ترامپ برای قانع کردن مردم آمریکا و حفظ جایگاه خود مجبور به انتشار این توییت های قلدرمابانه است.

خانه ملت؛ سید حسین نقوی حسینی به توییت‌های تهدید آمیز ترامپ علیه ایران اشاره کرد و گفت: این اقدام تروریستی و ضد حقوق بشری ترامپ برای بهره برداری انتخاباتی و سیاسی در درون آمریکا است؛ چرا که آمریکایی‌ها بارها در مسائل گوناگون دچار ناکامی شده‌اند و نمی‌توانستند پاسخگوی مردم خود باشند و عامل این ناکامی‌ها را هم مجاهدت‌های حاج قاسم سلیمانی می‌دانستند به همین جهت ترامپ به زعم خود ترور سردار سلیمانی را برای مردم آمریکا رونمایی کرده است.

وی در ادامه افزود: اگر آمریکایی‌ها شاهد انتقام سخت باشند؛ قطعا ترامپ بازنده هر دو وجه داخلی و بین‌المللی خواهد بود؛ بنابراین رئیس جمهور آمریکا با انتشار توییت‌های تند و ژست قلدرمابانه مجبور است که نشان بدهد ما در مقابل ایران ایستادگی می‌کنیم و اگر هر اقدامی را انجام دهند عکس العمل نشان می‌دهیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: آمریکایی‌ها به ضعف و شکست پذیری خود واقف هستند؛ اگرچه آمریکا در قلمرو جغرافیای جهانی ضربه پذیر است و انتقام سخت از هر نقطه‌ای از خاورمیانه و دنیا می‌تواند صورت علیه آنها صورت بپذیرد.

نماینده مردم ورامین به توییت‌های تهدید آمیز ترامپ علیه ایران اشاره و تصریح کرد: ترامپ برای قانع کردن مردم آمریکا و حفظ جایگاه خود مجبور به انتشار این توییت‌های قلدرمابانه است./

پایان پیام
 

برچسب ها: آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، ترور، تروریست ها، تروریست های تکفیری، تروریسم، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مقابله با تروریسم

1400 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد