نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1417024 تاریخ انتشار: 1398/11/01 02:09
گودرزی مطرح کرد ؛

ملت ایران به پشتوانه قدرت الهی توانست سیلی محکمی به گوش آمریکا بزند

گودرزی می گوید: یوم الله به ملت ایران که صَبار و شاکر هستند ارزانی شده است.

خانه ملت؛ مسعود گودرزی  با اشاره به بیانات رهبرانقلاب در نمازجمعه و اهمیت ایام الله،گفت: از نظر من حضور مردم در نماز جمعه این هفته هم یک یوم الله بود.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس افزود: واقعا حرکت مردم با کودکان کوچک به سمت مصلی نمازجمعه خود حماسی بود،حضور پرشور زن و مرد و پیر و جوان در این عرصه حرکت این افراد خود یک یوم الله بود.

وی بااشاره به بیانات مهم مقام معظم رهبری در نمازجمعه این هفته تهران، ادامه داد:رهبری در فرمایشات بسیار خاص خود به چند نکته اشاره داشتند؛ نکته اول اینکه براساس ایام الله و ویژگی های آن این دو هفته خاطرات تلخ و شیرین با هم آمیختند،اما این حوادث؛ معیارها و صفاتی دارد که ۲ تا از این حوادث که در این روز اتفاق افتاد، مصداق بارز یوم الله است.

تشییع پرشکوه حاج قاسم به تعبیر مقام معظم رهبری بزرگترین بدرقه تاریخ بود

وی با اشاره به تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی ادامه داد: ترور شهید حاج قاسم سلیمانی و تشییع پرشکوه ایشان که به تعبیر مقام معظم رهبری بزرگترین بدرقه تاریخ ؛ از ایام الله بود.واقعا چنین موردی در هیچ جایی نداشتیم،در شهرهای مختلف دل های مشتاق، هواداران و دلدادگان حاج‌قاسم حضور داشتند. در کشورهای مختلف بزرگداشت انجام دادند و این ها را اگر در کنار هم بگذاریم چنین بدرقه ای ما در جهان سراغ نداریم.

گودرزی با اشاره به بیانات رهبری افزود:رهبری می گفتند که باید دست قدرتمندی باشد که خیل جمعیت را حرکت بدهد و این دست قدرتمند هم جز دست خداوند نیست و به این خاطر این روز یوم الله است.

ملت ایران به پشتوانه قدرت و یَد الهی توانست سیلی محکمی به گوش آمریکا بزند

نماینده مردم درمجلس دهم خاطرنشان کرد: نکته دوم سیلی محکمیکه به آمریکا زده شد و ایران پایگاه "عین الاسد"را درهم کوبید؛آن آمریکایی که برای خودش هیمنه ای داشت و اجازه نمی داد حتی به خودروهایش نزدیک شوند،آن چنان احساس ابرقدرتی داشت که فکر می کرد که هر جا را بزند نباید جواب بدهد.

گودرزی  در ادامه مطرح کرد: آن صحبتی که مقام معظم رهبری فرمودند که دوران بزن در رویی تمام شده ، تجلی آن ، در سیلی زدن به آمریکا در پایگاه "عین الاسد" نمایان شد و هیمنه پوشالی آمریکا به هم ریخت و رسانه هایی که از بیرون نظاره گر بودند، دیدندکه آمریکا که در برابر قدرت ایمان ملت ایران مقهور شده است،این هم مصداق یوم الله است.

نماینده مردم ممسنی در مجلس با بیان اینکه ملت ایران به پشتوانه قدرت الهی، لطف الهی و یَد الهی توانست سیلی محکمی به گوش آمریکا بزند ،اظهار کرد:این هم از مصداق یوم الله است.

این نماینده مجلس دهم  در ادامه مطرح کرد: رهبری معظم در فرازهای دیگری هم علت ها را درخصوص یوم الله و حضور در تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی فرمودند که اینها نشان از ارادت و عشق به مسیر و به راه حاج قاسم است است که این خلوص و عشق، علاقه و دلدادگی ها در دل مردم رسوخ پیدا کرده است، چراکه می دانستند که مسیری که حاج‌قاسم رفته،مسیری است که برای مردم است و برای مردم قربانی شده است؛ به همین خاطر دل ها جمع شدند و حضور میلیونی اتفاق افتاد.

شیرینی حضور ملتی که در راس محور مقاومت است به مذاق دشمنان خوش نمی آید

عضو فراکسیون وحدت و تقریب مذاهب اسلامی مجلسبااشاره به موضوع اغتشاشات در برخی دانشگاه ها مطرح کرد: در موضوع اغتشاشات اخیر رهبری فرمودند که اینها از مردم نیستند و ایرانی نیستند،همین طور هم بود و در همه حوادث مهم انقلاب دشمن همیشه مترصد فرصت بوده است که در مواقعی ورود و نفوذ کند.
وی  با بیان اینکه دشمن همیشه به دنبال فرصتی است تا این شرایط و شیرین های حضور ملت را به تلخی تبدیل کند، تاکید کرد: شیرینی حضور ملتی که در راس محور مقاومت است به مذاق دشمنان خوش نمی آید و به دنبال این است که آن را تلخ کند.

در مقابل عزت و اقتداری که خداوند به ملت ایران داده است، ما باید قدردان و شاکر باشیم

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با اشاره به سانحه جانکاه هواپیمایی اوکراین، ادامه داد: رهبری معظم اشاره کردند به موضوع سقوط هواپیمای اوکراین که دردآور و دردناک است که به همان اندازه که عشق و علاقه مردم برای حضور در تشییع حاج قاسم به همان اندازه ما داغدار جان‌باختگان سانحه هوایی بودیم.

وی  با بیان اینکه در مقابل عزت و اقتداری که خداوند به جمهوری اسلامی داده است، ما باید قدردان و شاکر باشیم، تاکید کرد: در مجموع آنچه که رهبری اشاره فرمودند و در بیاناتشان تایید کردند این موضوع بود که یوم الله به ملت ایران که صَبار و شاکر هستند ارزانی شده است، مردمی که هم صبور هستند و شکرگزار نعمات الهی هستند و این دو موضوع را باید ادامه بدهیم در برابر آنچه که خداوند به ما عطا کرده است./

پایان پیام
 

برچسب ها: آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، اقتصاد مقاومتی، بیانات رهبری، بیت المقدس، تحقق اقتصاد مقاومتی، تروریست ها، تروریستها، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سیاست های تروریستی

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد