نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1434235 تاریخ انتشار: 1398/11/19 14:31
محجوب مطرح کرد ؛

برای رسیدن به وحدت و یکپارچگی نیازمند همدلی هستیم

علیرضا محجوب گفت: در انتخابات که محل رقابت است، ابتدا باید سلامت رقابت در انتخابات را تامین کنیم و همین امر موجب همدلی می شود.

 خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا محجوب در خصوص اقداماتی که باید برای قوی شدن کشور انجام شود، اظهار داشت: برای قوی شدن کشور، سخت ترین برنامه‌هایی که باید انجام شود، اقدامات در حوزه سیاسی است.

محجوب بیان کرد: برای رسیدن به قدرت، وحدت و یکپارچگی نیازمند همدلی هستیم و در مباحث سیاسی همدل شدن در ابعاد سیاسی دشوار است، امیدواریم این موضوع مهم از لفظ به عمل و از شعار به اجرا درآید.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیاز اصلی کشور تحقق همدلی است، افزود: راهکار برای ایجاد قدرت، وحدت و یکپارچگی در بخش سیاسی حرکت در مسیر رسیدن به همدلی است.

محجوب با بیان اینکه ممکن است اعتماد مردم به برخی مجریان ضعیف شده باشد و باید تلشا کنیم تا این اعتماد احیا و بازسازی شود تا سرمایه زیادی را از دست ندهیم.

وی  با بیان اینکه در عرصه تبلیغات انتخاباتی نیز می‌توان اقداماتی را انجام داد که منجر به تضعیف کشور نشود، گفت: یکی از مهمترین اقداماتی که می‌توان انجام داد این است که علیه همدیگر نباید تبلیغ نکنیم وفقط زشتی‌ها را نبینیم بلکه باید بر زیبایی‌ها تمرکز کنیم و در این راستا حرکت کنیم که البته کار دشواری است.

محجوب با بیان اینکه در انتخابات باید همدلی را افزایش داد، گفت: در انتخابات که محل رقابت است، ابتدا باید سلامت رقابت در انتخابات را تامین کنیم و همین امر موجب همدلی می‌شود اما اگر رقابت تخریبی و شکننده باشد، نتیجه منفی به دنبال خواهد داشت./

پایان پیام
 

برچسب ها: اخبار برگزیده، انتخاب، انتخابات، انتخابات قوه مقننه، وحدت اسلامی

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد