نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1434355 تاریخ انتشار: 1398/11/19 16:03
گودرزی مطرح کرد ؛

"معامله قرن" یک پروژه آمریکایی-صهیونیستی است

مسعود گودرزی گفت: آمریکایی ها با طرح این معامله خیانتکارانه قرن می خواهند خود را از مشکلاتی که در داخل وجود دارد نجات دهند و حوادث "عین الاسد" را از اذهان عمومی و مردم آمریکا پاک کنند.

خبرگزاری خانه ملت؛ مسعود گودرزی با اشاره به موضوع معامله قرن گفت: در موضوع "معامله " یکسری قدم‌هایی را آمریکا و اسرائیل توامان دارند با هم برمی دارند.

وی افزود:این قدم هایی که آنها بر می دارند؛یکی این بود که انتقال پایتخت و سفارتخانه که می خواستند انجام بدهند و قدم دیگر در موضوع معامله قرن موضوع آوارگان بود که این موضوع باعث شد که در سرزمین‌های اشغالی واکنش های عجیبی شکل گرفت و راهپیمایی بزرگ انجام شد و مردم فلسطین تا کرانه باختری می‌رفتند و برمی گشتند.

گودرزی  ادامه داد: "معامله قرن" یک پروژه آمریکایی-اسرائیلی است که باید انجام بدهند، اما موانع و مشکلاتی در داخل کشورشان وجود دارد.

این موضوع که چرا الان معامله قرن مطرح شده است باید گفت که الان فضا مناسب برای آنها است؛با توجه به اتفاقاتی که برای جمهوری اسلامی ایران پیش آمده است؛ جمهوری اسلامی می‌تواند حمایت‌هایی را از محور مقاومت و نیروهای مقاومت انجام دهد.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه معامله قرن تنها طرحی روی کاغذ خواهد بود، تاکید کرد: ملت فلسطین "معامله قرن" را نمی‌پذیرند، چراکه یک طرح مشکوک صهیونیستی در پوشش آمریکایی است و هیچ گونه مشروعیتی ندارد.

گودرزی با اشاره به تظاهرات میلیونی مردم مسلمان منطقه و حتی کشورهای غیرمسلمان در حمایت از ملت فلسطین و واکنش به طرح صهیونیستی-آمریکایی معامله قرن، ادامه داد: آنها نمی دانند که جمهوری اسلامی یک حمایت معنوی از محور مقامت می کنند وبا حمایت جمهوری اسلامی از نیروهای مقاومت این اتفاق افتاده است و پیروز شدند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی حمایت معنوی انجام می دهد، مجاهدین فلسطینی ها هم مانند دیگر محور مقاومت این کار را انجام می‌دهند و یک الهام گیری معنوی است و آنها احساس می‌کنند که در چنین شرایط مناسب باشد برای عقب زدن نیروهای مقاومت و فکر می‌کنند که نیروهای مقاومت ضعیف شده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به انگیزه ترامپ برای طرح معامله قرن، مطرح کرد: انگیزه دیگر آنها این است که می‌خواهند فضا را تغییر بدهند و تغییر تفکر و جبهه گیری فکری کنند.

وی  تصریح کرد:آمریکایی ها با طرح این معامله خیانتکارانه می خواهند خود را از این مشکلاتی که در داخل وجود دارد نجات دهند، برای اینکه حوادث "عین الاسد" را از اذهان عمومی و مردم آمریکا پاک کنند./

پایان پیام
 

برچسب ها: آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، اسرائیل، رژیم صهونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها، فلسطین، فلسطین اشغالی

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد