نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1451653 تاریخ انتشار: 1398/12/07 06:13
قاضی زاده هاشمی مطرح کرد ؛

برگزاری انتخابات مناسب در فدراسیون فوتبال

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجازه ریاست بازنشسته ها بر فدراسیون فوتبال را نمی دهیم، گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال نباید از جانب وزارت ورزش مهندسی شود.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ سیداحسان قاضی زاده هاشمی با اشاره به برگزاری انتخابات هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در اواخر اسفندماه‌، تصریح کرد: این انتخابات باید در اواخر اسفندماه برگزار شود و هیچ بهانه‌ای برای به تعویق انداختن انتخابات قابل قبول نیست.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی افزود: نظارت بر انتخابات فدراسیون فوتبال نسبت به انتخابات‌های دوره قبل دو چندان خواهد بود و به تک تک اعتراضات در زمینه انتخابات فدراسیون رسیدگی می‌شود.

وزارت ورزش نباید انتخابات فدراسیون فوتبال مهندسی شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه با کمک دستگاه‌های نظارتی و سازمان بازرسی اجازه نخواهیم داد که انتخابات مهندسی شده‌ای توسط وزارت ورزش برگزار شود، افزود: انتظار داریم با برگزاری این انتخابات، یک پوست اندازی مناسب در فدراسیون فوتبال صورت گیرد.

قاضی زاده هاشمی افزود: برخی از اعتراضات درباره این بود که تعداد امضاهای اعضای مجمع از منطق خاصی پیروی نمی‌کند که در این راستا با نظارت مجلس و دستگاه‌های نظارتی اجازه داده نمی‌شود که اعضای هیأت رئیسه با لابی برگزیده شوند.

وی  تأکید کرد: قطعا اجازه نخواهیم داد که بازنشسته‌ها بر فدراسیون فوتبال ریاست کنند و بی قانونی بر فدراسیون‌ها حاکم شود.

بیشتر بخوانید:

برچسب ها: اخبار برگزیده، اعتبار ورزش، توسعه مراکز ورزشی

1400 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد