نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1466415 تاریخ انتشار: 1398/12/29 10:00
نقوی حسینی مطرح کرد؛

تصویب قوانین کارآمد بستر رونق تولید داخلی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد قوه مقننه قوانین خوبی برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی تصویب کرد تا دست دولتمردان برای تحقق بخشیدن به شعار سال ۹۸ باز باشد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ سیدحسین نقوی حسینی با اشاره به عملکرد مسئولان در تحقق بخشیدن به شعار سال جاری مبنی بر رونق تولید، گفت: سال رونق تولید در راستای مقابله با تحریم های ناجوانمردانه ایالات متحده نامگذاری شد تا دستگاه های مختلف کشور به تولید داخلی توجه بیشتری کنند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوه قضائیه در این راستا تلاش کرد بنگاه های تولیدی که به دلایل مختلف قانونی به سمت تعطیلی حرکت کرده بودند را مجددا به سمت تولید سوق دهد، اظهار کرد: همچنین وزارت صمت نیز با برپایی نمایشگاه تخصصی گام های خوبی در راستای بومی سازی برخی نیازهای اساسی کشور برداشت.

وی با اشاره به اینکه روند خوبی در حوزه رونق تولید در سال جاری شکل گرفته بود اما متاسفانه در پایان سال شیوع بیماری کرونا اختلالاتی در عرصه سودآوری افراد ایجاد کرد، ادامه داد: در این بین نباید فراموش کرد قوه مقننه نیز قوانین خوبی برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی تصویب کرد تا دست دولتمردان برای تحقق بخشیدن به شعار سال 98 باز باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: به نظر می رسد مسئولان دستگاه های اجرایی باید بر اساس قوانین موجود، با ارائه تسهیلات یا سرمایه در گردش تولیدکننندگان داخلی در حال ورشکستگی را نجات دهند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم روند رو به رشد سال جاری در حوزه رونق تولید در سال 99 نیز ادامه یابد تا شاهد شکوفایی اقتصادی باشیم./

پایان پیام

برچسب ها: آینده تحریم های اقتصادی در اقتصاد جهانی، اخبار برگزیده، تحریم، تحریم اقتصادی، رونق اقتصاد، رونق اقتصادی، رونق اقتصادی و اشتغال، رونق کسب و کار

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد