نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1526864 تاریخ انتشار: 1399/02/28 20:00
مافی مطرح کرد ؛

طرح ترافیک تا زمان کنترل کرونا اجرا نشود

عضو مجمع نمایندگان تهران گفت: هر تصمیمی که ستاد مبارزه با کرونا در مورد طرح ترافیک می گیرد باید اجرایی شود.

خبرگزاری خانه ملت؛  پروانه مافی در رابطه با اظهارات مسئولان وزارت بهداشت مبنی بر اینکه طرح ترافیک تا زمان کنترل کرونا اجرا نشود، گفت: این موضوع به پارادوکس تبدیل شده از سویی عبور و مرور مردم به دلیل ترافیک سنگین با مشکل مواجه شده و از سویی اجرای طرح باعث ازدحام جمعیت در حمل و نقل عمومی و افزایش تعداد مبتلایان می‌شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس  افزود: هر تصمیمی که ستاد ملی مبارزه با کرونا در این رابطه می‌گیرد باید اجرایی شود و همه باید تبعیت کنند.

مافی ادامه داد: بر اساس تاکیدات مسئولان وزارت بهداشت ظرفیت حمل و نقل عمومی پاسخگوی مردم نیست و به هیچ وجه امکان رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی وجود ندارد بنابراین در شرایط فعلی اجرای مجدد طرح ترافیک به صلاح نیست و مردم همچنان باید از خودروهای شخصی استفاده کنند.

مردم باید از ترددهای غیرضرور پرهیز کنند

مافی  یادآور شد: البته حجم سنگین خودروها هم موجب ترافیک‌های سنگین و سرسام آور شده و بهترین راه این است که به مردم توصیه کرد که در خانه بمانند و از تردد غیرضرور پرهیز کنند تا بخشی از ترافیک را بتوان کنترل کرد.

وی افزود: مقرر شد شورای عالی ترافیک در مورد اجرای طرح ترافیک بازنگری و تصمیم‌گیری کند که باید منتظر شد و دید چه تصمیمی می‌گیرد؛ به هر صورت تصمیمات ستاد مقابله با کرونا در مورد طرح بر تمامی تصمیمات ارجح است./

پایان پیام
 

برچسب ها: اخبار برگزیده، بیماری کرونا، ترافیک، ویروس کرونا

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد