نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1548022 تاریخ انتشار: 1399/03/21 18:00
فلاحی مطرح کرد ؛

دستاورد گفتمان مقاومت و تضعیف رژیم صهیونیستی

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: اجازه ندهیم عده ای از درون و بیرون ذائقه نمایندگانی را که با تفکر انقلابی و با انگیزه کار جهادی در لبیک به ندای امام جامعه و مردم ولایتمدار وارد مجلس شده اند را تغییر دهند.

خبرگزاری خانه‌ملت؛ احمد حسین فلاحی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 21 خردادماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور گفت: با سلام و درود ارواح طیبه شهیدان از صدر اسلام تاکنون ، خصوصاً معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام (رضوان الله علیه) و شهدای والامقام دفاع مقدس، مدافعان حرم، جبهه مقاومت و همه سرداران عزیز ۸ هزار شهید و سرداران استان همدان در راسشان حبیب سپاه اسلام "سردار حاج حسین همدانی" و همچنین سردار دلها "شهید حاج قاسم سلیمانی". آرزوی طول عمر و عزت برای علمدار انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری و آرزوی توفیق برای همه خدمتگزاران نمایندگان یازدهم دارم.

حجت الاسلام احمد حسین فلاحی ادامه داد: همکاران گرامی ؛سالهاست کشور عزیز ما مواجه با دو گفتمان مقابل هم بوده است؛گفتمان اول ،گفتمان سازش و غرب گرایی که نجات کشور را در گرایش و وابستگی به غرب می‌داند و الگوی پیشرفت و توسعه در اقتصاد و فرهنگ و سیاست را در دنباله روی غرب می‌داند و دیگر گفتمان که راه عزت را مقاومت در مقابل غرب و رویکرد به آموزه‌های دینی و ملی می داند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس افزود: گفتمان غرب گرایی در طول سالیان گذشته بیشترین خدمت را به غرب داشته و تقریباً هیچ زمانی پرونده پیروز و موفقی نداشته است. از عهدنامه‌های ترکمنچای و گلستان تا برجام ؛همواره حاصلش پسروی و از دست دادن دستاوردهای این کشور بوده است .اگر غیر از این است، محققان منصف تاریخ را به قضاوت فرامی خوانیم تا مطالعه کنند.

وی  در ادامه به گفتمان مقاومت اشاره کرد و افزود: گفتمان دوم ؛گفتمان مقاومت و دین باوری با تقدیم هزاران شهید در طول تاریخ ؛خصوصاً تاریخ معاصر ،از مجتهدان و مجاهدان و سرداران و توده مردم همواره در مقابل وابستگی و ذلت ایستاده و ذره‌ای از عزت و آب و خاک خود تقدیم به دشمن نکرده است. نمونه بارز آن در عصر حاضر در هشت سال دفاع مقدس تا جبهه مقاومت، شاهدیم. امروز در سایه تقدیم شهیدان و سرداران والامقامی چون سلیمانی،همدانی،اسکندری و تقوی و الله دادی و غیره از رزمندگان فاطمیون، زینبیون، حسینی و باقری ،حیدری و حزب الله تا مدافعان حرم ؛برای نظام اسلامی اسلامی عزت آفریدند.

با شکستن هیمنه استکبار ،نفت و بنزین را تا حیاط خلوت آمریکا صادر کردیم

وی در ادامه اظهار کرد: در سخت‌ترین شرایط تحریم به کرونا کشتی‌های سپاه و ارتش در آب‌های آزاد جهان در حال گشت زنی هستند و با شکستن هیمنه استکبار ،نفت و بنزین را تا حیاط خلوت آمریکا صادر می کنند .کشوری که روزگاری محل تاخت و تاز ابرقدرت‌های شرق وغرب بود و کسی برای ورود به آب و خاک آن اجازه نمی‌گرفت؛ امروز کسی جرات کج نگاه کردن به حریم آن در مرزهای آبی و خاکی اش را ندارد.

فلاحی ادامه داد:دستاورد گفتمان مقاومت موجب محدودیت و تضعیف رژیم صهیونیستی و جلوگیری از توسعه مرزهای آن رژیم منحوس بوده است و همچنین موجب توسعه مرزهای جهادی و عقیدتی ؛از عراق و سوریه و لبنان و فلسطین تا یمن و نیجریه شده است و رزمندگان مقاومت در تمامی مرزهای انقلاب اسلامی آماده نابودی رژیم کودک کش و سگ راهبر آمریکا هستند.

وی مطرح کرد:همکاران گرامی؛ کشوری که هفتمین کشور قدرت اقتصادی دنیا است و با ۱۵ کشور هم مرز و جزو اولین های نفت و گاز منابع طبیعی است،کشوری که دارای سرمایه انسانی جوان کارآمد است،کشوری که مقام اول علمی منطقه و مقام پانزدهم جهان را به خود اختصاص داده است و همه این ها دستاورد نظام جمهوری اسلامی است و با قدرت موشکی و پهپادی توازن قوا را در منطقه به هم زده است؛امروز گرفتار برخی مدیران لیبرال ناکارآمد و تاریخ مصرف گذشته ای است که با تمام ادعاهای پوچ و توخالی شعار مذاکره و غرب‌گرایی روزها و ماهها در کنار هم بر روی یک میز با کدخدای پوشانی عالم ،آمریکا روبرو نشستند و مذاکره کردند و حاصلی جز تورم و رکود و کاهش ارزش پول ملی و دیپلماسی عقیم نداشته است.

وی خاطرنشان کرد: مدیران کشور امروز این ملت صبار و شکور را در بازار مسکن و خودرو مایحتاج عمومی خود انگشت نمای عالم کرده اند؛ با تفکر اشرافیت بی اشراف ،منابع انسانی کشور را معطل و سرمایه های مادی و معنوی را تضییع کردند. جوانان تحصیل‌کرده خوشفکر و نخبه و مدیران کارآمدی و ارزشی جایی در مدیریت کشور ندارند و تمام امکانات کشور در اختیار کسانی است که خود را ناتوان تر از پختن حتی بزباش !می‌دانند .

کارآفرینی و سرمایه گذاری گرفتار بروکراسی به هم تنیده ای است

وی در ادامه بااشاره به موضوعات حوزه انتخابیه اش مطرح کرد: حوزه انتخابیه همدان، فامنین و قهاوند ؛علیرغم داشتن قدمت تاریخی به عنوان تاریخ و تمدن ایران‌زمین با واگذاری‌های ولنگارانه و بی‌حساب و کتاب شرکتها و کارخانه ها و شرکت هایی با برند کشوری،افراد را بیکار نموده است.

فلاحی تاکید کرد:امروز بخش تولید و اشتغال همچنین کارآفرینی و سرمایه گذاری گرفتار بروکراسی به هم تنیده ای است که مانع تولید اشتغال شده است و قطعاً با وجود این مقوله جهش تولیدی شکل نخواهد گرفت. پنجره واحد که قرار بود حلال مشکلات این چنینی باشد؛در کار نیست و کارآفرین و سرمایه‌گذاری که طی ۱۰۰ روز گذشته مراجعه کردند دولت را مزاحم و سنگ انداز خود می‌دانند.اداره مالیات و بیمه و شهرداری و محیط‌زیست همه و همه گرفتار به قوانین متناقض تولید و اشتغال شده اند.

نماینده مردم همدان در مجلس ،افزود: دوستان و همکاران گرامی! مردم به مجلس یازدهم امید بستند،که با ریل گذاری انقلابی ،کشور را از این وضعیت نجات دهد. گرفتار شدن مجلس به مباحث بی‌ثمر و حرکت در مسیری که تن پروران و دنیا محوران ترسیم کردند که نماینده را به دنیای خویش مشغول کنند،این مجلس ناجی این ملت نخواهد بود.

فلاحی خطاب به هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: دکتر قالیباف؛ اجازه ندهیم عده ای از درون و بیرون ذائقه نمایندگانی را که با تفکر انقلابی و با انگیزه کار جهادی شبانه روزی در لبیک به ندای امام جامع و مردم ولایتمدار وارد مجلس شده اند،را تغییر دهند. حرکت امروز مجلس اگر بر محوری باشد که بنیاد آن را مدعیان لیبرال توسعه اقتصادی و سیاسی بنا نهادند و به برج های آنچنانی رسیده اند، سرنوشتی نخواهد داشت./

پایان پیام
 

برچسب ها: احیای تولید، اخبار برگزیده، اشتغال، اشتغال جوانان، اشتغال زایی، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، افزایش تولید پایدار، تحول، جریان مقاومت، صهیونیست ها

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد