نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1563908 تاریخ انتشار: 1399/04/16 11:00
ابوترابی مطرح کرد ؛

اعلام وصول طرح جامع مدیریت شهری و روستایی

عضو کمیسیون امور داخلی کشور با بیان اینکه پیگیر اعلام وصول طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در صحن علنی هستیم، گفت: با اجرای این طرح می توان چالش های مدیریت شهری را در زمان کوتاهی حل و فصل کرد.

 خبرگزاری خانه ملت؛  ابوالفضل ابوترابی گفت: پیگیر اعلام وصول طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در صحن علنی هستیم.

ابوالفضل ابوترابی با یادآوری اینکه طرح جامع مدیریت شهری و روستایی را برای اعلام وصول مجدد در صحن علنی به هیات رئیسه ارسال کردیم، افزود: این طرح انقلابی بزرگ در سیستم بروکراسی فرسوده کشور ایجاد می‌کند و اصلاح نظام اداری با آن محقق می‌شود.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهرداری‌ها، شوراها و دهیاری‌ها با اجرای این طرح به جایگاه واقعی خودشان می‌رسند در واقع کشورهای زیادی با اجرای این طرح موفقیت زیادی را در حوزه مدیریت شهری کسب کردند و ما هم با اجرای چنین طرحی می‌توانیم مشکلات و معضلات شهری کلان‌شهرها را در زمان کوتاهی حل و فصل کنیم.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس یازدهم با یادآوری اینکه زمان زیادی برای بررسی طرح جامع مدیریت شهری و روستایی گذاشته شد، گفت: با تصویب این طرح بسیاری از امورات و قوانین دهیاری‌ها و شهرداری‌ها اصلاح می‌شود و سیاست‌گذاری و نحوه مشارکت مردم در امورات شهر و اداره شهر و روستا در آن به خوبی دیده شده است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرداری ویترین خدمتی نظام است، ادامه داد: شهر به عنوان فضایی که موجودات زنده در آن سکونت دارند نیاز به تغییر، تحول و پیشرفت و نیازهای جدید دارد و باید تغییرها و تحولات شگرفی را در آن به وجود آورد./

پایان پیام
 

برچسب ها: اخبار برگزیده، انتخابات شوراها، شوراهای اسلامی، شوراهای شهر

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد