نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 1617590 تاریخ انتشار: 1399/07/10 07:00
موحد مطرح کرد ؛

اجرای دقیق منویات رهبری باعث پیشبرد اهداف کشور

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: هر زمانیکه فرمایشات رهبر انقلاب در دستور کار مسئولان قرار گرفت از بحران ها عبور کردیم؛ بنابراین برای گذر از مشکلات باید فرامین رهبری انقلاب را سرلوحه کارها قرار دهیم.

 خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد موحد با اشاره به اینکه اجرای دقیق منویات رهبری باعث پیشبرد اهداف کشور می‌شود، گفت: رسانه‌ها باید ابعاد و عمق مشکلات معیشتی مردم را تبیین کنند، زیرا از لحاظ اقتصادی در وضعیت نابسامانی قرار دارند.

وی  افزود: امروز بسیاری از افراد جامعه از لحاظ تامین مایحتاج زندگی خود مانده‌اند و توان خرید اقلام مورد نیاز زندگی را ندارند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم ایران در همه مقاطع حساس نظام اسلامی حضورشان پر رنگ بوده و از آرمان‌های اصیل انقلاب دفاع کردند و پای کار ایستاند؛ بنابراین باید امکانات اولیه زندگی را دار باشند و می‌بایست به کمبودها پرداخته شود.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی افزود: هر زمانی که از منویات رهبر انقلاب به نحو شایسته‌ای استفاده شد کشور روی ریل پیشرفت حرکت کرد و بسیاری از مشکلات مردم برطرف شدند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند به غربی‌ها نباید اعتماد کرد و در معاهده برجام همگان به فرامین رهبری پی برده‌اند؛ زیرا غربی‌ها وقیح و گستاخ هستند و هیچ حد یقفی ندارند و همیشه به دنبال تامین منافع خود بوده‌اند.

موحد تصریح کرد: راه عبور از بحران‌ها توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب خواهد بود که یکی از آنها پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی در کشور است و امیدواریم با عملیاتی شدن این مهم دیگر مردم شاهد نابسامانی در وضعیت اقتصادی نباشند./

پایان پیام

برچسب ها: آسیب شناسی اقتصاد، اثرات اقتصادی و اجتماعی، احیای واقعی شورای اقتصاد، اخبار برگزیده، رهبری

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد