نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 870980 تاریخ انتشار: 1392/11/02 16:19

جزئیات نشست مجمع نمایندگان استان همدان با رییس اتاق بازرگانی ایران/ نارضایتی کارآفرینان از نحوه تعامل بانک ها

نماینده مردم رزن در مجلس، گفت: کارآفرینان بخش تولیدی استان همدان از نحوه عملکرد و تعامل بانک های کشور با بخش تولید رضایت کافی نداشتند که مقرر شد کارگروهی ویژه مشکلات این اقشار را برطرف کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، عطاالله سلطانی صبور در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست مجمع نمایندگان استان همدان با رییس اتاق بازرگانی ایران، گفت: در این نشست بر سرمایه گذاری مشترک واحدهای تولیدی استان همدان و لزوم تدوین سیاست های اقتصادی با نگاه متوازن و مشارکت مردم، تاکید شد.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی، افزود: در جلسه روز گذشته همچنین موضوع حل مشکلات بازرگانی و تجارت مورد بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآفرینان بخش تولیدی استان همدان از نحوه عملکرد و تعامل بانک های کشور با بخش تولید رضایت کافی نداشتند که مقرر شد کارگروهی ویژه مشکلات این اقشار را برطرف کند.

سلطانی صبور اظهار کرد: در نشست نمایندگان استان همدان با رییس اتاق بازرگانی ایران بر تعامل بیشتر نمایندگان مجلس با اتاق بازرگانی تاکید و مقرر شد کارگروهی تشکیل شود تا وظایف نمایندگان مجلس و اتاق بازرگانی را به نحو احسن انجام دهد که البته این موضوع می تواند به افزایش اشتغال و سرمایه گذاری در استان همدان کمک کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، خاطر نشان کرد: در نشست نمایندگان استان همدان با رییس اتاق بازرگانی ایران که با حضور اعضای هیأت رئیسه، دبیرکل و معاونت پارلمانی اتاق ایران و تعدادی از نمایندگان استان همدان برگزار شد، تسهیل اخذ مجوزهای سرمایه گذاری بخش های تولیدی و کارآفرینان برتر استان همدان و برداشت موانع سرمایه گذاری، مورد تاکید قرار گرفت.

برچسب ها: اتاق بازرگانی، اخبار برگزیده، بازرگانی، تجارت، همدان، هیئت رئیسه، کمیسیون آموزش

1400 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد