نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 900468 تاریخ انتشار: 1393/06/05 11:48

گزارش نهایی تفحص از سازمان چای در کمیسیون کشاورزی مجلس

رئیس هیات تحقیق و تفحص از سازمان چای با بیان اینکه امروز گزارش نهایی تحقیق و تفحص از سازمان چای به کمیسیون کشاورزی مجلس ارائه شد، گفت: این گزارش در اولین هفته کاری مجلس بعد از تعطیلات سه هفته ای بررسی و به منظور قرائت در صحن علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، شمس الله شریعت نژاد در گفت وگو با خانه ملت درباره آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از صنعت چای گفت: گزارش نهایی تحقیق و تفحص از سازمان چای آماده و امروز به کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس ارائه شد.

نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی افزود: این گزارش در اولین هفته کاری مجلس بعد ازتعطیلات سه هفته ای در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی بررسی و برای قرائت در صحن علنی مجلس تقدیم هیئت رئیسه می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، تحقیق و تفحص از سازمان چای آبانماه سال 92 به درخواست تعدادی از نمایندگان به دلیل مشکلات ایجاد شده در بخش چای کشور و بررسی مباحثی مانند بدهی کارخانجات چای به بانک‌ها و کشاورزان، عملکرد ضعیف این کارخانجات در توزیع‌، تولید و فروش چای ایرانی، خرید تضمینی چای از کشاورزان و ساماندهی به یارانه‌های پرداختی دولت به بخش چای کلید خورد.

برچسب ها: تفحص، سازمان چای، کمیسیون کشاورزی

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد