نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 967486 تاریخ انتشار: 1395/03/04 15:42
قادرمرزی:

ضرورت ایجاد فضای رقابتی میان شرکت های حمل و نقل ریلی

عضو کمیسیون عمران مجلس، با تأکید بر اینکه نوسازی واگن قطار برای ارائه کیفیت بهتر خدمات دهی به مسافران ضروری است، گفت: مردم باید از خدمات شرکت حمل و نقل ریلی راضی باشند تا مخالفتی با آزادسازی نرخ ها نداشته باشند.

 خانه ملت؛ حامد قادرمرزی با اشاره به برخی زمزمه ها مبنی بر آزادسازی نرخ بلیت قطار، گفت: آزادسازی قطار باید همراه با مؤلفه‌هایی چون رشد کیفیت خدمات همراه باشد.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه درحال حاضر خدماتی که از سوی شرکت های حمل و نقل ریلی به مسافران ارایه می شود بسیار نازل است، افزود: واگن‌های فرسوده و بلیت های گران کاهش استقبال مردم برای استفاده از قطار را در پی خواهد داشت.

ضرورت نوسازی واگن‌های قطار برای ارائه کیفیت بهتر خدمات دهی به مسافران

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر اینکه نوسازی واگن‌های قطار برای ارایه کیفیت بهتر خدمات دهی به مسافران ضروری است، تصریح کرد: ادامه روند کنونی در خدمت رسانی به مسافران به کاهش سفرها در نتیجه نرخ های نجومی بلیت منجر خواهد شد.

وی با بیان اینکه حمایت از صنعت ریلی کشور می تواند در ارتقای خدمات دهی به مسافران مثمر ثمر باشد، گفت: هیچکس با آزادسازی نرخ بلیت ها مخالف نیست؛ اما با این پیش شرط که آزادسازی ها توام با ارتقای کیفیت خدمات دهی به مسافران و ضمن جلوگیری از ایجاد بازار سیاه بلیت ها باشد.

مردم با آزادسازی نرخ بلیت قطار خواهان کمترین میزان تأخیرها هستند

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه مردم با آزادسازی نرخ بلیت قطار خواهان کمترین میزان تأخیرها هستند،افزود: مردم باید از خدمات شرکت حمل و نقل ریلی راضی باشند تا مخالفتی با آزادسازی نرخ ها نداشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه ایجاد فضای رقابتی میان شرکت های حمل و نقل ریلی برای ارائه خدمات بهتر از مزایای آزادسازی نرخ بلیت است، تأکید کرد: دولت باید با حمایت از شرکت های ریلی زیان ده آن ها را در ارایه خدمات بهتر به مسافران یاری کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: با آزادسازی نرخ بلیت قطار، خرید واگن‌های تازه و نوسازی واگن های موجود با سرعت بیشتری دنبال خواهد شد./

برچسب ها: اخبار برگزیده، بالابودن هزینه های حمل و نقل، بلیت قطار، بلیت قطارها، تجهیزات حمل و نقل، توسعه حمل و نقل، حمل و نقل، حمل و نقل ریلی، قطار

1399 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد