نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 977694 تاریخ انتشار: 1395/04/26 12:00
حسن پور بیگلری:

خیرین ورزشی ساز تقویت شوند

نماینده مردم سیرجان وبردسیر درمجلس معتقد است مشارکت خیرین برای ساخت مجموعه های فرهنگی و ورزشی می تواند الگویی برای افزایش گرایش خیرین به این اقدام آینده ساز باشد.

 ‌‎خانه ملت؛ شهباز حسن‌پور بیگلری با اشاره به وضعیت پروژه‌های فرهنگی و ورزشی حوزه انتخابیه خود، گفت: بیش از 10 پروژه‌ فرهنگی و ورزشی با مشارکت مردم در شهرها و روستاهای اقماری شهرستان‌های سیرجان و بردسیر در حال ساخت است و مردم در هفته گذشته میزبان وزیر ورزش و جوانان بودند که بیش از 10 مجموعه ورزشی و فرهنگی در حال ساخت، با حضور وزیر مورد بازدید و بهربرداری قرار گرفت و تا پایان سال تمامی پروژه‌ها نیز آماده می‌شوند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه توجه به خواست عمومی مردم امری ضروری است، گفت: جوانان منطقه علاقه‌ای خاصی به فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی دارند به همین دلیل در این حوزه سرمایه‌گذاری شد و خوشبختانه در شهرستان سیرجان بیش از 14 تشک کشتی از یک فرد خیر اهدا شده است.

وی ادامه داد: بهتر است به جای تصویر چالش‌ها و سیاسی بازی‌های عرصه ورزش به افزایش کمک‌های مردمی برای ارتقاء سطح فرهنگی و ورزشی جامعه و علاقه جوانان شهرستان‌ها برای انجام فعالیت‌های ورزشی اهمیت داد.

حسن‌پور بیگلری با بیان اینکه مشارکت خیرین برای ساخت مجموعه‌های فرهنگی و ورزشی می‌تواند الگویی برای افزایش گرایش خیرین به این اقدام آینده‌ساز باشد، گفت: دولت در شرایط مناسبی برای سرمایه‌گذاری در همه بخش‌ها نیست و با توجه به اینکه کشور ایران جوان است باید خیرین به این سمت سوق داد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرانه ورزشی شهرستان سیرجان معقول است، گفت: امروز سرانه ورزشی از 32 سانتیمتر به بالای 70 سانتیمتر رسیده است./

برچسب ها: اخبار برگزیده، استفاده از دیپلماسی ورزشی، اعتبار ورزش، اماکن ورزشی، امکانات ورزشی، باشگاه های ورزشی، تبلیغ جاذبه های گردشگری ورزشی کشور، توریسم ورزشی، فراکسیون ورزش

1400 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد