نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 980796 تاریخ انتشار: 1395/05/10 10:26
قاضی پور:

توسعه ورزش همگانی، کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد

عضو فراکسیون ورزش مجلس ضمن تشکر از اقدام شهرداری در نصب بنرهایی با محوریت توسعه فرهنگ ورزش در سطح شهر، گفت: باید ورزش همگانی را به گونه ای گسترش داد که خروجی آن پهلوان پروری باشد.

خانه ملت؛ نادر قاضی‌پور با مثبت ارزیابی کردن اقدام سازمان زیباسازی شهرداری تهران در راستای راه‌اندازی کمپین «ورزش برای همه» و نصب بنرهایی با محوریت توسعه فرهنگ ورزش در جامعه، گفت: بدون شک هراندازه فضا و سرانه ورزش در جامعه افزایش یابد، به تبع آن زمینه برای ناهنجاری‌ها در کشور کاهش می‌یابد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر بتوانیم انرژی نوجوانان و جوانان را صرف ورزش کنیم، به یقین خواهیم توانست از بسیاری آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کنیم لذا از شهرداری نیز تشکر می‌کنیم که با این تبلیغات گسترده در سطح پایتخت، اقدام به تشویق جوانان برای گرایش به ورزش کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: امید است شهرداری در هر محله‌ای برای اهالی آن، باشگاهی راه‌اندازی کرده و تحویل شورایاری‌های محله دهد تا افراد بتوانند در هر نقطه شهر از این باشگاه‌ها استفاده کنند.

وی یادآور شد: هر زمان پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میادین ورزشی و المپیک به اهتزاز درمی‌آید مشت محکمی بر دهان دشمنان جمهوری اسلامی ایران است چراکه پایه ورزش قهرمانی، ورزش همگانی است.

قاضی پور تأکید کرد: باید ورزش همگانی را به گونه‌ای گسترش داد که خروجی آن پهلوانانی باشند که برای ملت ایران مایه افتخار بوده و در مسابقات آسیایی و المپیک مدال‌های زیادی را کسب کنند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: باید بحث پهلوان‌پروری را در جامعه توسعه داد زیرا ورزش همگانی پایه همه ورزش‌هاست و می‌تواند از هدررفت انرژی جوانان جلوگیری کند./

برچسب ها: آسیبهای اجتماعی، اخبار برگزیده، اعتبار ورزش، توریسم ورزشی، فراکسیون ورزش، ورزش همگانی

1400 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد