نسخه بدون عکس | نسخه با عکس |

شماره خبر: 982715 تاریخ انتشار: 1395/05/23 11:58
پزشکیان مطرح کرد:

تامین مسکن از مشکلات اصلی زوج های جوان

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت کاهش قیمت زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن گفت: هزینه خرید و اجاره بهای مسکن در کشور بالا است و یکی از مشکلات اصلی زوج های جوان تامین مسکن است.

  خانه ملت؛ مسعود پزشکیان درباره ضرورت کاهش قیمت زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن،گفت: با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از قیمت مسکن مربوط به قیمت زمین است،بنابراین باید پیشنهادهای کارشناسی در خصوص کاهش قیمت زمین بررسی شود.

حذف مالکیت زمین برای ساخت مسکن نیاز به کار کارشناسی دارد

نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در راستای کاهش قیمت مسکن می توان روی موضوع حذف مالکیت زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن،کار کارشناسی انجام داد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در خصوص نیاز جامعه به مسکنی که متناسب با درآمد خانوارها باشد، افزود: در حال حاضر با توجه به بالا بودن قیمت زمین، نرخ بهای تمام شده ی مسکن آماده برای فروش بالا می رود.

پزشکیان گفت: باید پذیرفت هزینه خرید و اجاره بهای مسکن در کشور بالا است و یکی از مشکلات اصلی زوج های جوان تامین مسکن است.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرروت اشتغال زایی در کشور افزود: برای رفع مشکلات در بخش مسکن مطالعه و کار کارشناسی لازم است./


 

برچسب ها: اخبار برگزیده، اشتغال زایی، تسهیلات ازدواج، تسهیلات ازدواج جوانان

1400 © حق کپی رایت متعلق به مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ایران می باشد