نوروزی در واکنش به تمدید قانون ISA :

لزوم تجمیع توانمندی های هسته ای پس از نقض تعهد برجام، از سوی آمریکا

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید یک بار دیگر جمع دانشمندان هسته ای خود را تشکیل و به دوران قبل از مذاکره برگردیم.

  خانه ملت؛ حسن نوروزی در خصوص تصویب تمدید قانون تحریم‌های 10 ساله علیه جمهوری اسلامی ایران در مجلس سنای آمریکا و تناقض این موضوع با برجام، اظهارداشت: واکنش ما به اقدام اخیر آمریکا باید قاطع باشد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ایالات متحده آمریکا به هیچ معاهده بین‌المللی که به نفع خودش نباشد، پایبند نیست، نگاه ما به این کشور باید به گونه‌ای باشد که دشمنی دائمی آن ها با ایران مفروض باشد و در مقابل حرکت مذبوحانه آن ها پاسخ قاطع بدهیم.

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما باید یک بار دیگر جمع دانشمندان هسته‌ای خود را تشکل دهیم و به دوران قبل از تحریم و مذاکره بر گردیم.

نوروزی متذکر شد: متاسفانه پس از برجام اقداماتی را در عرصه هسته‌ای انجام دادیم ولی هر آنچه که مانده است از توانایی های هسته‌ای کشور را باید بار دیگر تجمیع کنیم.

وی افزود: دلبستن به دشمنی که هم پیمان استراتژیک با اسرائیل است و همیشه دشمن ما بوده، عاقلانه نخواهد بود و باید همواره با راهنمایی و کمک خداوند راه خود را در پیش گیریم.

نوروزی بیان کرد: تکیه به دشمن و نفوذی‌های دشمن، به ویژه تکنوکرات‌های نفوذی، برای ما ره‌آوردی نخواهد داشت، بلکه باید به نیروهای معتقد و ارزشی که پیرو راه امام رهبری باشند، فرصت عرض اندام بدهیم.

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: ما همواره به وزیر اطلاعات در مجلس شورای اسلامی در خصوص نفوذی ها تذکر داده‌ایم، تکیه به نفوذی‌ها و تکنو کرات‌ها که به دنبال سرمایه اندوزی هستند و قسم خورده‌اند از پرچم آمریکا حمایت کنند، چنین نتایجی را به دنبال خواهد داشت./

برچسب ها

اخبار برگزیده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، توافق هسته ای، حقوق هسته ای، کمیسیون قضایی، کمیسیون قضایی – حقوقی