یوسف نژاد به خانه ملت خبر داد؛

قرائت گزارش حادثه تصادف قطار سمنان فردا در صحن

عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به پایان بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در کمیسیون تلفیق گفت: این لایحه هفته آینده در دستور کار بررسی نمایندگان قرار خواهد گرفت.

 خانه ملت؛ علی اصغر یوسف نژاد با اشاره به اتمام بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در کمیسیون تلفیق گفت: این لایحه هفته آینده در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس به صورت دو یا در صورت لزوم سه شیفته بررسی لایحه برنامه ششم را در دستور کار خود خواهد داشت تصریح کرد: تمام تلاش ما بررسی و تصویب هر چه سریعتر لایحه برنامه ششم و قانونی شدن آن است.

یوسف نژاد با تاکید بر اینکه بودجه سال 96 براساس سیاست های کلی برنامه ششم مصوب خواهد شد افزود: تسریع در بررسی لایحه برنامه ششم و تعجیل در تصویب آن برای استفاده دولت و مجلس از آن در لایحه بودجه است.

وی با تاکید بر اینکه دو شیفته شدن جلسات صحن علنی برای بررسی لایحه برنامه ششم حتمی است گفت: در صورت نیاز با اخذ رأی استمزاجی از نمایندگان جلسات سه شیفته نیز برگزار خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه تا دو هفته آتی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 کل کشور تشکیل جلسه خواهد داد تصریح کرد: با تشکیل این کمیسیون بررسی لایحه و پیشنهادات نمایندگان در اولویت قرار خواهد گرفت.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به دستور کار صحن علنی مجلس در روز 24 آذر ماه افزود: قرائت گزارش کمیسیون عمران مجلس در رابطه با سانحه تصادف دو قطار در سمنان در دستور کار قرار دارد البته با توجه به اینکه دو دستور دیگر نیز در اولویت صحن قرار دارد پس از این دو، قرائت گزارش صورت خواهد گرفت./

برچسب ها

اخبار برگزیده، کمیسیون عمران