شریعت نژاد:

قیمت شیر نباید منجر به کاهش سرانه مصرف شود

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه گرانی و ارزانی شیر نباید منجر به کاهش سرانه مصرف شود،گفت: در شرایط آلودگی هوا دولت باید با تدابیر کارشناسی شده شیر را دراختیار تمام اقشار قرار دهد.

 خانه ملت؛ شمس الله شریعت نژاد درباره وضعیت تولید و نرخ لبنیات،گفت:نیاز ما به لبنیات درکشور برطبق میزان تقاضا رو به افزایش است،اما متاسفانه در این راستا دامداری ها و صنایع لبنی به تناسب نیاز رشد نکرده اند.

مصرف شیر در شرایط آلودگی شدید هوا امری ضروری و حیاتی است

نماینده مردم تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:مصرف شیر در راستای مقابله با آلودگی هوا امری ضروری و حیاتی است،بنابراین دستگاههای مسئول برای صیانت از سلامتی باید این موضوع را در اولویت کار خود قرار دهند.

وی ادامه داد:ریشه گرانی لبنیات را می توان در حضور دلالان جستجو کرد،بنابراین دولت باید در راستای حذف دلالان در این عرصه وارد عمل شود و این درحالی است که تامین شیر برای دانش آموزان دبستانی نیز برای افزایش سلامت جامعه باید در اولویت قرار بگیرد.

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه گرانی و ارزانی شیر نباید منجر به کاهش سرانه مصرف شود،یادآورشد:در شرایط آلودگی هوا دولت باید با تدابیر کارشناسی شده شیر را در اختیار تمام مردم قرار دهد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، سرانه مصرف شیر، علل کاهش مصرف شیر، مصرف شیر