نیازآذری تأکید کرد:

توسعه فروشگاه های تولید به مصرف راهکاری برای تنظیم بازار شب عید مرکبات

نماینده مردم بابل در مجلس، گفت: برای جبران خسارت از طریق کمک های بلاعوض، خرید تضمینی و ارائه تسهیلات ارزان قیمت در اسرع وقت مطالبه جدی مردم است که باید هرچه سریعتر عملیاتی شود.

 خانه ملت؛ حسین نیازآذری درباره وضعیت پرداخت خسارت به مرکبات کاران،گفت:دولت مصوبات خود را در زمینه بهبود وضعیت مرکبات کاران در استان مازندران را عملیاتی کند؛بنابراین جادارد دولت با برنامه ریزی اصولی هرچه سریعتر کشاورزان را برا ی جبران خسارت های ناشی از سرمازدگی محصولات یاری دهد.

نماینده مردم بابل درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:نرخ خرید تضمینی تعیین شده برای خرید مرکبات مناسب نیست؛زیرا نرخ خرید تضمینی ازکشاورز باید در شرایطی تعیین شود که برای کشاورز نیز از منظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

نیازآذری با بیان اینکه پایین بودن نرخ خرید تضمینی عاملی برای نفوذ دلالان برای خرید محصولات کشاورزان تمام می شود،ادامه داد:نرخ خرید تضمینی باید در راستای درنظرگرفتن هزینه تولید و سود متعارف برای کشاورز تعیین شود.

عضوهیئت رییسه عمران مجلس، یادآورشد:خرید تضمینی مرکبات به گونه ای نیست که بتوان بازار مرکبات را در راستای بهبود وضعیت تولیدکنندگان تحریک کند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، تنظیم بازار شب عید، تنظیم بازار میوه شب عید