رحیمی تشریح کرد:

قرارداد بازطراحی راکتور اراک با شرکت چینی به زودی منعقد می شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از منعقد شدن قرارداد بازطراحی راکتور اراک با شرکت چینی خبر داد.

 خانه ملت؛ علیرضا رحیمی در خصوص اخرین اقدامات برای بازطراحی راکتور اراک اظهارداشت: برجام در حوزه فنی پیشرفت های بسیاری داشته است در این زمینه همکاری های بین المللی صورت گرفته که براساس آخرین اطلاعات به دست آمده به زودی همکاری ها عملی می شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: یکی از مهمترین همکاری های بین المللی که در برجام به آن اشاره شده است، بازطراحی راکتور اراک است، مذاکرات برای این امر نهایی شده است و به زودی شاهد عملیاتی شدن آن هستیم.

وی تاکید کرد: به زودی شرکت ایرانی با شرکت چینی در زمینه بازطراحی راکتور اراک قرار داد منعقد خواهند کرد تا این موضوع نیز نهایی شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بسیاری اعتقاد دارند برجام نفعی نداشته اما بازطراحی اراک با همکاری بین المللی و مدیریت شرکت ایرانی یکی از دستاوردهای مهم این توافق هسته ای است که به زودی تحقق می یابد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، انرژی هسته ای، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، بمب هسته ای، توافق جامع هسته ای، حقوق هسته ای، فعالیت هسته ای ایران، قضیه هسته ای ایران، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی