سعیدی مبارکه مطرح کرد:

توسعه مطلوب ساخت راه های روستایی

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جهش قابل توجه در زمینه ساخت آزادراه ها و راه های روستایی بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب گفت: تولید سنگ آهن، سنگ های تزئینی و سیمان رشد قابل توجهی بعد از انقلاب داشته است.

خانه ملت؛ زهرا سعیدی مبارکه با تبریک ایام دهه فجر،گفت:بعدازپیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی در زمینه های مختلف، کشور دستاوردهای قابل توجهی به دست آماده است.

نماینده مردم مبارکه درمجلس شورای اسلامی با تاکید برلزوم حمایت از تولید در راستای اشتغالزایی ادامه داد:در تولید سنگ آهن،سنگ های تزئینی، سیمان،کاشی و سرامیک رشد قابل توجهی وجود داشته که دستیابی به این تحولات شگرف در بخش تولید،قابل تقدیر است؛البته باید با ایجاد صنایع تبدیلی از خام فروشی جلوگیری شود.

ارتقای سهم بخش معدن در تولید ناخالص ملی بعد از انقلاب اسلامی

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به ارتقای سهم بخش معدن در تولید ناخالص ملی، افزود: در تولید آلمینیوم و فولاد نیز پیشرفت های کشور محسوس بوده البته در سال های گذشته بخش تولید با مشکلاتی روبرو شده که باید رفع شوند.

سعیدی مبارکه با اشاره به رشد محصولات زراعی افزود: در بخش کشاورزی و در بحث استفاده از روش های نوین آبیاری اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است البته برای دست یابی به پیشرفت های بیشتر باید این بخش بیشتر تقویت شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی افزود:در زمینه ساخت آزادراه‌ها با رشد 795 درصدی و در بخش راه‌های روستایی با رشد 653 درصدی روبرو شده ایم همچنین در حمل و نقل ریلی و دریایی پیشرفت های کشور محسوس بوده است./

 

برچسب ها

آب آشامیدنی روستایی، آبرسانی شرب روستایی، اخبار برگزیده، اقتصاد روستا، تعاونی تولید روستایی