دکتر جلالی:

مردم شایسته بهترین خدمات از سوی مسئولان نظام هستند

رئیس مرکز پژوهش های مجلس گفت: جنجال ها و دعواهای سیاسی هیچ نفعی را برای کشور به دنبال ندارد و قطعا مسئولان باید تنها به منافع ملی توجه کنند.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: مردم با همدلی و شور به میدان آمدند که این مسئله نشان دهنده وحدت و عزم ملی و ایستادگی بر پایه آرمان های انقلاب اسلامی و ارزشهای کشور و منویات رهبری است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: هیچ انقلابی در کل جهان وجود ندارد که با گذشت چهار دهه از عمر آن، نسل های بعدی هم همان شعارهای نسل اول انقلاب را بدهند و قطعا ما مسئولان کشور باید قدر این مردم را بدانیم و درک کنیم که ملت ولی نعتمان ما و صاحبان اصلی نظام و انقلاب هستند.

وی گفت: قطعا مردم ایران شایسته بهترین خدمات از سوی مسئولان نظام هستند و حقیقتا مسئولان باید تلاش و کوششان خود را برای خدمت رسانی به ملت ایران را افزایش بدهند و این موضوع در میان مسئولان و دستگاه ها از جمله مجلس و دولت و قوه قضائیه پیگیری شود.

دکتر جلالی با بیان اینکه جنجال ها و دعواهای سیاسی هیچ نفعی را برای کشور به دنبال ندارد، افزود: قطعا مسئولان باید تنها به منافع ملی توجه کنند و غرق شدن در موضوعات جناحی و برجسته کردن مسائل گروهی توجیهی نداشته و ما چه جوابی در پیشگاه خداوند و ملت ایثارگر ایران داریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بارها به مسئولان تأکید کرده اند که نباید مسائل اصلی را فرعی و مسائل فرعی و جزئی را مهم و برجسته کرد و قطعا مسئولان باید به موضوعات اصلی و اولویت های کشور به ویژه در حوزه معیشت مردم و اشتغال بپردازند.

رئیس مرکز پژوهشهای مجلس گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی، دارای تأثیرات و پیام های خارجی نیز است، به طوری که این حضور پرشور مردم به دشمنان می فهماند که نظام و کشوری که بر دل های مردمش استوار است را نمی توان تهدید کرد.

برچسب ها

اخبار ویژه