میرزاده خبر داد:

تلاش کمیسیون آموزش مجلس به منظور توجه جدی به شرکت های دانش بنیان در راستای تحقق شعار سال

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تدوین برنامه سالانه کمیسیون متبوعش با توجه ویژه به شرکت های دانش بنیان در تدوین چارچوب کلی برنامه ها در راستای تحقق شعار سال خبر داد.

 خانه ملت؛ سید حمایت میرزاده با اشاره به دستورکار کمیسیون متبوعش در هفته جاری، گفت: برنامه کاری اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به دو بخش تدوین برنامه سالانه و پیگیری طرح‌های سال گذشته تقسیم خواهد شد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال» نام‌گذاری کردند؛ از این رو تلاش خواهد شد تا برنامه سالانه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز در این راستا تدوین شود، اظهار کرد: بر این اساس توجه جدی به افراد صاحب ایده و شرکت‌های دانش بنیان در تدوین چارچوب کلی برنامه‌ها خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: برنامه بازدید اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از مراکز آموزشی استان‌ها نیز در جلسه مذکور مشخص می شود و در این بین موضوعاتی مانند مسائل مربیان فنی و حرفه‌ای، بازنشستگان آموزش و پرورش، شرکت‌های دانش بنیان و غیره پیگری خواهد شد.

بررسی لایحه جابجایی تعطیلات تابستانی مدارس هنوز دردستورکار نیست

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا لایحه جابجایی تعطیلات تابستانی مدارس نیز در دستورکار کمیسیون متبوعش قرار دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: بررسی لوایح روند قانونی دارد که باید به طور معمول طی شود از این رو تاکنون این لایحه در کمیسیون مطرح نشده است./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقتصاد دانش بنیان، برنامه توسعه محصولات دانش بنیان، توسعه دانش بنیان، جامعه دانش بنیان، دانش بنیان، رویکرد اقتصاد دانش بنیان، شرکت های دانش بنیان