بیگلری تأکید کرد:

ارائه پسته در بورس کالا مسیر ایجاد بازارهای بین المللی جدید را هموار می کند

عضوکمیسیون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که در اقتصاد مقاومتی اهمیت ویژه ای دارد،بازگشت دسترنج مردم به خودشان است،گفت: ارائه پسته در بورس کالا راهکاری برای ایجاد بازارهای بین المللی جدید در این زمینه به شمارمی آید.

 خانه ملت؛ شهباز حسن پور بیگلری درباره وضعیت ارائه پسته در بورس کالا، گفت: ارائه پسته در بورس کالا علاوه برایجاد بازارهای فروش جدید می تواند ارز آوری را نیز برای کشور به ارمغان بیاورد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا عاملی برای رونق بخشیدن به بخش کشاورزی تلقی می شود، تصریح کرد:با توسعه فروش محصولات کشاورزی در بورس کالا می توان دست دلالان و واسطه ها را در صنعت کشاورزی قطع کرد.

وی ادامه داد:برای تسری در عملیاتی کردن شعار سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ارائه محصولات در بورس کالا می تواند به عنوان اهرمی جهت حمایت از تولید داخلی تلقی شود.

بیگلری افزود: حذف دلالان و واسطه ها از چرخه تولید راهکاری اصولی برای توزیع محصولات تلقی می شود ؛زیرا بدیهی است که زمانی که محصول به طریق تولید به مصرف در گردونه بازار فروش قرار بگیرد، محصول با نرخ مناسب و منطقی بفروش می رسد تا علاوه بر کشاورز مصرف کننده نیز از شرایط تبادلات تجاری رضایتمند باشند.

عضوکمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس ،یادآور شد:یکی از دیگر مزیت های ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا فروش محصولات با درجه کیفیت بالا است این در حالی است که ارتباط تنگاتنگی میان تولید کننده و مشتری با ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا ایجاد می شود ./

برچسب ها

آشفتگی بورس، اتحادیه بین بورسی، اخبار برگزیده، افت شاخص بورس، بازار بورس، برداشت پسته، بورس، بورس ارز، بورس انرژی، بورس بین المللی، بورس کالا، دلال ها، دلالان، قیمت پسته، پسته