خبر

مسیر شما: اخبار مشارکت مردمی تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی را درپی دارد
مشارکت مردمی تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی را درپی دارد

عضوکمیسیون عمران مجلس لازمه تحقق شعار سال را استفاده بیشتر از مردم و سرمایه های آن ها خواند و گفت: برای ایجاد اشتغال باید با سرمایه های مردم پروژه های عمرانی را تکمیل کرد.

خانه ملت؛ ابوالفضل موسوی بیوکی بااشاره به ضرورت های پیش روی کشور برای تحقق شعار سال، گفت: توجه به مردم و ظرفیت ها و سرمایه های آن ها می تواند اقتصاد ملی را از همه جوانب رشد دهد.

نماینده مردم یزد درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه اکنون یکی از چالش های اصلی کشور ،وجود تعداد زیادی از پروژه های نیمه تمام است که در نقاط مختلف کشور پراکنده شده اند، افزود: تکمیل این پروژه ها می تواند ایجاد اشتغال در گستره وسیع برای اقشار مختلف جامعه داشته باشد.

نبود منابع مهم ترین معضل نیمه کاره رها شدن پروژه های عمرانی است

وی با تاکید بر اینکه نبود منابع مهم ترین معضل نیمه کاره رها شدن پروژه های عمرانی است، تصریح کرد: متاسفانه با معضل نبود منابع بسیاری از پروژه های نیمه کاره فرسوده شده و بار مالی بیشتری را بر کشور تحمیل می کنند.

موسوی بیوکی ادامه داد: استفاده از منابع خُرد و کلان مردم به صورت مستقیم به ایجاد اشتغال برای آن ها منجر خواهد شد؛زیرا با احیای پروژه های عمرانی بسیاری از مشاغل از رکود فعلی خارج شده و بسیاری از جوانان صاحب شغل می شوند.

حمایت از دولت برای تکمیل پروژه های عمرانی از اولویت های کمیسیون عمران مجلس

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به اولویت های کمیسیون عمران مجلس در سال جاری، گفت: حمایت از دولت برای تکمیل پروژه های عمرانی، ایجاد بستر مناسب برای حضور بخش خصوصی در بهبود حمل و نقل ریلی، هوایی، دریایی و جاده ای و همچنین ساماندهی بازار مسکن از مهم ترین اولویت های این کمیسیون برای سال جاری است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مردم ،پایه گذاران اصلی تحقق "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" هستند، تصریح کرد: دولت با فعال سازی بخش خصوصی و همچنین واگذاری بسیاری از حوزه ها به این بخش،می تواند توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور را تسهیل کند./

نظر شما
مشخصات خبر