حسنوند مطرح کرد:

تنقیح قوانین اولویت مجلس برای حمایت از تولید و اشتغال

رییس کمیسیون انرژی مجلس، تاکید کرد که نظارت بر اجرا و تنقیح قوانین اولویت مجلس در سال ۹۶ برای حمایت از تولید و اشتغال است.

  خانه ملت؛ فریدون حسنوند با اشاره به دیدار امروز روسای کمیسیون های تخصصی و هیئت رییسه مجلس با مقام معظم رهبری، گفت: اولویت اول و نیاز امروز کشور حمایت از تولید و اشتغال است، لذا تمام نیاز کشور باید معطوف به این دو موضوع شود، تا بتوان بسیاری از مشکلات کشور همانند اعتیاد و مفاسد اجتماعی که برای کشور مشکل ساز شده را رفع کرد.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تمامی دستگاه ها باید با تمام توان برای تحقق شعار سال تلاش کنند،افزود: باید از وارداتی که به تولید آسیب رسانده، منجر به تعطیلی کارخانجات شده و غیر ضرور بوده است، جلوگیری شود.

مسئولان قوا به دور از رفتارهای شعاری باید در حوزه عمل وارد شوند

حسنوند در ادامه با بیان اینکه مسئولان قوا و دستگاه های مختلف به دور از رفتارهای شعاری و بدون برگزاری همایش ها باید در حوزه عمل وارد شوند، افزود:با هم افزایی دستگاه ها و استفاده از ظرفیت های کشور باید در زمینه تحقق شعار سال تلاش شود و با ایجاد فهم و درک مشترک بین همه مسئولان تمام توان کشور باید در کنار هم قرار گیرد.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس با رفع برخی موانع، نظارت و حذف قوانین زائد و دست وپاگیر به تحقق شعار سال کمک می کند، تصریح کرد: قوه قضاییه با ایجاد امنیت برای سرمایه گذاری و دستگاه های اجرایی با اجرای قوانین می توانند به تولید و اشتغال کمک کنند، البته مشارکت مردم در این زمینه باید مدنظر قرار گیرد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اشتغال، اشتغال جوانان، اشتغال زایی، اشتغال محرومان، اشتغال و توسعه اقتصادی، اشتغالزایی