کاتب خبر داد:

فردا؛ نشست فراکسیون تولید و اشتغال با ربیعی

رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس، از نشست فردای فراکسیون متبوعش با علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی خبر داد.

  خانه ملت؛ غلامرضا کاتب از نشست فردای فراکسیون تولید و اشتغال با "علی ربیعی" وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی خبرداد و گفت:دومین جلسه اعضای فراکسیون تولید و اشتغال در سال 1396 که به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال توسط مقام معظم رهبری نام گذاری شده است با هدف بررسی جزئیات لایحه 5/1 میلیارد دلاری برداشت از صندوق توسعه ملی جهت اشتغالزایی در مناطق محروم روستایی و عشایری با دکتر ربیعی وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی روز سه شنبه برگزار می شود.

نماینده مردم گرمسار در مجلس با اشاره به اینکه نشست نخست فراکسیون تولید و اشتغال در سال 1396 با رئیس محترم مجلس شورای اسلانی جناب آقای دکتر لاریجانی برگزار شده بود، افزود:ایشان نظرات کارشناسی و راهکارهای خوبی را در این خصوص ارائه دادند و توانستیم نقشه راه خوبی برای تحقق عملی و راهبردی خط مشی تعیین شده توسط مقام معظم رهبری دست یابیم.

بیشتر مراجعه کنندگان به نمایندگان جویندگان کار هستند

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تمامی نمایندگان مجلس دغدغه و نگرانی های بسیاری در خصوص ایجاد اشتغال دارند، ادامه داد: بیشتر مراجعه کنندگان به نمایندگان جویندگان کار هستند و از سوی دیگر مطالبه و خواست رهبری عظیم الشان نیز تلاش برای تسریع در حل این مشکل است.

وی با اشاره به اینکه لایحه موسوم به برداشت 1.5 میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی در جهت اشتغالزایی در مناطق محروم روستایی و عشایری ، ایده جذاب و خوبی است، یادآور شد:با هم اندیشی و درنظر گرفتن تمامی جوانب باید این لایحه تکمیل شده و آثار منفی و مثبت آن را در حیطه اجرا ارزیابی و پیش بینی کرد.

رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: جلسات فراکسیون تولید و اشتغال در سال جاری بی وقفه و به طور منظم تشکیل می شود و ان شاء الله به نتایج مطلوب خواهیم رسید./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اشتغال، اشتغال جوانان، اشتغال زایی، اشتغالزایی